Американець спостерігав за пограбуванням власної квартири в режимі онлайн Автор: lesya · Опубліковано: 18.09.2015 19:44 · Розділ: Кримінал

Новітні технології відкрили нам чимало можливостей, і тепер навіть за пограбуванням власного будинку можна стежити в режимі онлайн. Саме це зробив кількома днями раніше один американець, мешканець Нью-Йорка. Спеціальний пристрій, встановлений в квартирі американця, помітив у приміщенні підозрілу активність, сповістивши про це власника дому.

Гаджет, що дозволяє господарям квартири дізнатися про ймовірне пограбування, називається Canary. На смартфон користувачі встановлюють однойменний мобільний додаток. Саме завдяки роботі цього додатку мешканець Нью-Йорка Денні Уілер (Danny Wheeler) дізнався про пограбування власної квартири під час своєї відсутності. Більше того, господар дому навіть спостерігав в онлайні за діями грабіжника.

Марка Canary випускає цілу серію пристроїв, призначених для домашньої безпеки. Вони дозволяють господарям будинків переглядати відео в режимі онлайн, зняте прямо зі свого будинку. Крім того, власники пристрою отримують сповіщення на мобільний у випадку, якщо пристрій помітив у помешканні якусь підозрілу активність.

Якщо господар, переглянувши відео, підтвердить, що в його квартиру незаконно проникли, пристрій Canary пропонує господарям два варіанти, як вчинити далі. Перший – зателефонувати до поліції, щоб та спіймала грабіжників на гарячому, другий – увімкнути в будинку сигнал тривоги, який, імовірно, налякає грабіжників і тим самим сповістить відповідну службу про проникнення.

Уілер вибрав перший варіант. Побачивши, що грабіжники хазяйнують у його квартирі, чоловік негайно ж зателефонував у правоохоронні органи, а сам помчався додому.

Грабіжників зняв гаджет, який сповістив про пограбування власника квартири (фото з сайту gamebomb.ru)
Грабіжників зняв гаджет, який сповістив про пограбування власника квартири (фото з сайту gamebomb.ru)


Тим не менше, поки поліція прибула на місце злочину, зловмисники вже накивали п’ятами з квартири, прихопивши з собою коштовностей на загальну суму у п’ять сотень доларів. Як згодом виявилося, грабіжників налякав співробітник клубу, розташованого неподалік.

Однак зловмисників скоро спіймають, адже вони й раніше потрапляв у поле зору поліції. Його фотографії та відеозйомку було передано у поліцейський відділок, співробітники якого заявили, що чоловіки, зняті на камеру, і раніше були підозрювані у скоєнні грабежів. Тепер же поліція отримала беззаперечні докази.

Джерело: http://www.bagnet.org/news/tech/264229

Інші новини розділу