Вчені назвали дві причини, які штовхають подружжя на зраду Автор: lesya · Опубліковано: 18.09.2015 17:19 · Розділ: Суспільство

Після того, як в Мережі розгорівся скандал, пов’язаний з розсекреченням акаунтів людей, зареєстрованих на сайті для зрадників, вчені вирішили з’ясувати, які ж причини штовхають людей на зраду. Співробітники Вашингтонського і Коннектикутського університетів провели дослідження, в рамках якого вирішили з’ясувати, чому сімейні люди зважуються на зради.

Опираючись на результати проведеного опитування людей, що зраджують своїм партнерам, соціологи поділили на дві категорії.

Дослідники кажуть, що причин, через які люди зраджують своєму подружжю, є стільки ж, скільки і самих людей. Та все ж у більшості випадків усіх їх можна зарахувати до двох категорій, пояснила основні результати професор соціології Вашингтонського університету Пеппер Шварц.

Отож перша причина, яка породжує невірність, це нудьга. Сюди належать люди, що перебувають у взаєминах вже тривалий час, і вони нудьгують, тужать за хвилюючими моментами, які відкривають нові взаємини. Представники цієї категорії нових партнерів шукають не надто активно, але не відмовляються скористатися можливістю скочити в гречку, якщо випаде нагода – на вечірках, роботі чи на конференції.

Жінки зраджують через відсутність уваги (фото з сайту http://www.mhealth.ru/sex/otnosheniya/4-glavnye-prichiny-pochemu-zhenshchiny-izmenyayut/)
Жінки зраджують через відсутність уваги (фото з сайту http://www.mhealth.ru/sex/otnosheniya/4-glavnye-prichiny-pochemu-zhenshchiny-izmenyayut/)

А ось друга категорія зрадників – це люди, глибоко нещасні у взаєминах. Зі своїми партнерами вони не розлучаються не через кохання, а в силу низки зовнішніх обставин – через спільних дітей чи гроші.

Інша дослідниця, Крістін Мунші, що працює соціологом з Університету Коннектикуту, відзначає, що важливу роль у сімейних стосунках відіграють майнові відносини. І часто саме фінансові моделі сімейства можуть штовхнути подружжя на зраду.

Наприклад, кажуть учені, люди, що економічно залежать від своїх партнерів, набагато швидше можуть обманути, ніж ті, хто незалежний у фінансовому плані.

При цьому стосується це в першу чергу чоловіків – перебуваючи в економічно залежному становищі, вони частіше підуть на зраду, ніж жінки.

У першому випадку, кажуть психологи, зрад можна уникнути. І зробити це не так уже й важко. Варто тільки внести у повсякденність трохи новизни. А ще не забувайте, що вашій половинці потрібна увага і спілкування, тому хоч іноді і роботу, і друзів слід відсувати на другий план.

Джерело: http://ria.ru/society/20150918/1260231379.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.