Канадець пішки здійснив навколосвітню подорож Автор: lesya · Опубліковано: 18.09.2015 15:10 · Розділ: Життя

Якщо відчуваєте, що у вашому житті застій, що душа вимагає змін, беріть відпустку, трохи грошей і їдьте за кордон – подорожі лікують від нудьги краще, ніж будь-що інше. Не маєте паспорта – збирайте документи і робіть його – рано чи пізно ви дійдете до того, що захочете поїхати кудись, де раніше ще не були.

Щоб зробити паспорт та візу, вам може знадобитися ціла купа документів, приміром, довідка про несудимість онлайн, тож варто подбати про його виготовлення заздалегідь. І коли у вас з’явиться бажання кудись рванути, ви зможете зробити це без затримок. Так, як це зробив Жан Беліво (Jean Béliveau) – коли канадця наздогнала криза середнього віку, яка підняла його з насидженого місця і відправила в довгу подорож. Подорож затягнулася на цілих одинадцять років, і за цей час Жан зумів здійснити навколосвітню подорож. Всього мандрівник відвідав шістдесят чотири країни світу, пройшовши відстань у сімдесят п’ять з половиною тисяч кілометрів.

Жан Беліво пішки пройшов навколо світу (фото з сайту www.moya-planeta.ru)
Жан Беліво пішки пройшов навколо світу (фото з сайту www.moya-planeta.ru)

Жан Беліво мав невеликий бізнес у Монреалі. Справи йшли гаразд, але після сорокап’ятирічного віку чоловік все більше почав замислюватися над сенсом життя. Щоб трохи розвіятися, він почав прогулюватися містом пішки, і врешті-решт чоловік зважився на піший похід до Нью-Йорка. Його не зупиняла навіть відстань у шість сотень кілометрів. «Краще нехай мене з'їсть лев в Африці, ніж суспільство», - подумав Жан і вирушив в дорогу.

Всього з сімейного бюджету він взяв три тисячі доларів, триколісний візок, їжу, одяг, намет, спальний мішок і аптечку. Дружина схвалила ідею свого чоловіка. За всі ці роки Жан зносив п’ятдесят чотири пари взуття, перетнув шість пустель і пережив безліч захоплюючих пригод.

Пригод Жану і справді не бракувало. В Гватемалі та Еквадорі, наприклад, його стали захищати місцеві кримінальні угруповання - вони прониклися повагою до незвичайного вчинку Жана, і навіть підтримали його грошима. В Судані канадцю довелося відпустити довгу бороду, а в Африці він вживав у їжу комах.

У ПАР Жан ночував у поліцейській камері – так поліція вирішила йому допомогти. Але колег вони про це не повідомили, тож наступна зміна не хотіла канадця відпускати.

Всього Жан познайомився з 1600 сім’ями в цілому світі. Деякі країни йому візи не видали, інші ж засмутили його своєю крайньою бідністю. Однак практично всюди місцеве населення зустрічало його щедро та радісно.

Втім, така тривала подорож розвалила сім’ю Беліво – його дружина час від часу приїжджала в місця, де він зупинявся, однак це не допомогло врятувати шлюб.

Джерело: http://vlasti.net/news/225110

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.