Apple дозволить показати співрозмовникові середній палець Автор: lesya · Опубліковано: 16.09.2015 20:59 · Розділ: Нові технології

Онлайн-спілкування відкрило чимало нових можливостей, і для того, щоб порозмовляти з друзями чи знайомими, поспілкуватися з однодумцями чи подискутувати, непотрібно їхати за тридев’ять земель – це можна зробити, навіть не виходячи з дому.

Правда, онлайн-переписування має певні недоліки – відсутність можливості виражати свої емоції. Під час розмов ми можемо регулювати сказане інтонацією, жестами, поглядом і навіть положенням тіла, в той час як записи залишаються сухим набором букв.

Правда, користувачі для вираження емоцій частенько використовують смайли. Та, на жаль, далеко не завжди вони можуть передати всю гаму почуттів, яку в даний момент відчуваєш.

Щоб розширити можливості користувачів, компанія Apple вирішила удосконалити свою нову операційну систему - iOS 9.1, що вийде цієї осені, дозволивши користувачам показувати іншим… середнього пальця.

В тестовій версії цієї операційної системи, що стала доступною для розробників, смайл у вигляді середнього пальця вже присутній. І не лише він один: крім значка для передачі образливого жесту в новій ОС з’являться смайли, що зображують буріто, єдинорога, мечеть і прапор Ватикану. За окремими даними, новий список Emoji включать в iOS 9, яка вийде шістнадцятого вересня.

До речі, за смайлом, який би дозволяв показувати іншим середнього пальця, користувачі полюють вже давно. А розробники, як і годиться, йдуть їм назустріч. У липні цього року відправляти значок із зображенням середнього пальця отримали користувачі операційної системи Microsoft Windows 10.

Значок є сірим на колір, проте можна вибрати п’ять інших відтінків, які б символізували представників різних рас. Сірий колір смайла зумовлений бажанням уникнути звинувачення у расовій дискримінації. В операційних системах Android від Google непристойний смайл дотепер не підтримувався.

Смайл Emoji використовуються в листуванні для вираження емоцій. Використовуються вони досить давно, однак кілька років тому компанія Apple висловила думку, що смайли повинні відображати культурне, расове та етнічне різноманіття. Власне, з цієї причини компанія і зробила різнокольорові зображення доступними для своїх користувачів – навіть без встановлення сторонніх додатків.

Смайли для представників інших рас (фото з сайту itsmyday.ru)
Смайли для представників інших рас (фото з сайту itsmyday.ru)


У 2012 році з операційною системою iOS 6 вийшли смайли, що зображували одностатеві пари.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/09/11/emojiapple/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.