Усміхнена мама з дітьми сфотографувалася поряд з труною чоловіка Автор: lesya · Опубліковано: 16.09.2015 16:06 · Розділ: Життя

Досить неоднозначне фото з’явилося цими днями в Мережі. На ньому зображена молода усміхнена жінка з двома дітьми – всі щасливі та веселі, тим не менше, знімок викликав гарячу дискусію, осуд та навіть зневагу у користувачів. А все тому, що весела сім’я сфотографована на тлі труни тепер уже екс-глави сімейства, померлого кількома днями раніше, Майкла Сеттлса. Такий, так би мовити, цинізм вкрай вразив користувачів Мережі, однак цього Єва Холланд, новоспечена вдова, і очікувала: вона хотіла в будь-який спосіб привернути увагу громадськості до проблем наркоманії і показати, що саме чекає всіх тих, хто вибрав згубний шлях героїнової залежності.

Справа в тому, що двадцятишестирічний мешканець Цинциннаті Майк Сеттлс помер від передозування героїном. Стався нещасний випадок ще другого вересня. Його дружина Єва Холланд сфотографувалася зі своїми дітьми, Лукасом та Авою, на тлі труни з покійником, а фото вона виклала в Facebook і Instagram: у такий спосіб жінка хотіла продемонструвати, що смерть близької їй людини, на жаль, стала для неї і її дітей полегшенням.

Фотографія за лічені дні назбирала двісті п’ятдесят тисяч переглядів, а користувачі звинуватили жінку у неймовірній черствості, а також в тому, що вона знущається над святим.

Та попри все це Єва твердить, що вчинила правильно. З посмішкою вона позувала навмисне, щоб продемонструвати всім реалії наркотичної залежності.

Єва розповіла, що Майк почав вживати героїн після того, як пристрастився до знеболюючих таблеток. Декілька разів він намагався покінчити зі шкідливою звичкою, і минулого Різдва у нього це навіть вийшло. Він пройшов курс лікування у реабілітаційному центрі, звідки вийшов «чистим». Та через кілька місяців Майк знову зірвався. І цей зрив був для нього смертельним: в один прекрасний день він вколов надто велику порцію героїну і помер.

Сама ж Єва пережила безліч неприємних моментів, перебуваючи поряд з чоловіком, що страждав наркотичною залежністю. Тож його смерть вона сприйняла з полегшенням, і саме це вона хотіла показати, усміхаючись на фотографії.

А все могло б скластися по-іншому (фото з сайту http://informing.ru/2015/09/16/zhitelnica-ssha-pokazala-foto-s-ulybayuschimisya-detmi-na-fone-groba-muzha.html)
А все могло б скластися по-іншому (фото з сайту http://informing.ru/2015/09/16/zhitelnica-ssha-pokazala-foto-s-ulybayuschimisya-detmi-na-fone-groba-muzha.html)

«Я догадуюсь, що моя фотографія не сподобається дуже великій кількості людей, а багато хто навіть спробує мене образити, - пише Єва. – Та я зробила це для того, щоб продемонструвати наслідки наркотичної залежності. Якщо ви не оберете здоров'я, то тільки це вас і чекає. Такі маленькі діти, як у нас, не повинні ховати своїх батьків, тим більше, що смерті мого чоловіка можна було б уникнути. На жаль, його вибір знищив його родину. Героїн вбиває - це важка правда. І ви можете думати, що з вами такого ніколи не станеться. Та я скажу вам, що Майк вважав точно так».

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Society/ulybajusjayasya_mama_s_detmi_snyalas_ryadom_s_grobom_muza.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.