Секс довів вокаліста гурту Iron Maiden до онкології Автор: lesya · Опубліковано: 16.09.2015 13:10 · Розділ: Музика

Недавно вокаліст британського гурту Iron Maiden Брюс Дікінсон поділився з шанувальниками ймовірними причинами розвитку злоякісної пухлини язика, яку раніше медики видалили музиканту. За словами Брюса, онкозахворювання у нього розвилося через любов до орального сексу.

Однією з найімовірніших причин, через які у лідера групи Iron Maiden Брюса Дікінсона виникла злоякісна пухлина, є вірус папіломи, що передається статевим шляхом. Такої думки дотримуються медики, та й сам Дікінсон не виключає, що причиною розвитку раку міг стати папілома-вірус людини, який він підхопив під час занять оральним сексом. Достеменно музикант у цьому не впевнений, однак і не виключає такої можливості.

«В мене на язику була пухлина завбільшки з кулю для гольфу. Друга, завбільшки з велику полуницю, утворилася в лімфовузлі з правого боку шиї. Всі підсміювалися з Майкла Дугласа, який також причиною раку назвав оральний секс.

Та я б порадив усім серйозніше ставиться до цього. Тисячі людей ризикують. Хлопці, ви повинні знати, якщо у вас з'явилися пухлини в цих місцях і вам за сорок, антибіотиками тут не відбудешся. Мерщій чимчикуйте здавати аналізи», - говорить Дікінсон в інтерв'ю для радіо Sirius-XM.

Майкл Дуглас і Кетрін Зета-Джонс (фото з сайту http://www.woman.ru/health/medley7/article/92695/?startLeaflet=1#1)
Майкл Дуглас і Кетрін Зета-Джонс (фото з сайту http://www.woman.ru/health/medley7/article/92695/?startLeaflet=1#1)

Про те, що йому вдалося вилікуватися від раку, соліст гурту Iron Maiden заявив ще у травні цього року. Злоякісне новоутворення було виявлене у музиканта під час звичайної перевірки, і, коли підтвердилося, що це онкологія, Дікінсу довелося пройти курс променевої та хіміотерапії.

Що ж стосується голлівудського актора Майкла Дугласа, то чотири року тому, в 2011 році, актор переміг жахливе захворювання – рак гортані. Два роки по тому, бесідуючи з журналістами, Дуглас заявив, що причиною своєї недуги вважає оральний секс. Медики підтвердили високу вірогідність слів актора, та все ж його заява викликала скоріше насмішки, ніж привід замислитися над способом свого життя.

Незважаючи на те, що актор багато пив і курив, причиною свого захворювання він назвав саме кунілінгус. Цікаво, як на це відреагувала його дружина, не менш знаменита голлівудська акторка Кетрін Зета-Джонс? Наряд чи їй сподобалося таке зізнання чоловіка.

Справа в тому, що папілома-вірус людини і справді може передаватися під час орального сексу, а один з різновидів вірусу в сімдесяти відсотках випадків призводить до розвитку раку.

Джерело: http://www.dni.ru/culture/2015/9/3/313805.html

Інші новини розділу