Путін серед ночі подзвонив до Елтона Джона, щоб поговорити з ним про ЛГБТ-спільноти Автор: lesya · Опубліковано: 16.09.2015 08:36 · Розділ: Події у світі

Знаменитий британський співак Елтон Джон цими днями зробив скандальне зізнання, яке подіяло червоною ганчіркою на приблуд пана ПУ – з непереборним завзяттям вони кинулися захищати свого вождя. І хоча заявка старенького співака виглядає дійсно кумедно, і, чесно кажучи, виникають сумніви стосовно правдивості всього, про що йдеться, все ж реакція деяких користувачів знову змушує засумніватися в адекватності окремих осіб, які заслужили (а чи заслужили?..) називатися Homo sapiens.

Про що ж розповів сер Елтон Джон? В інтерв’ю відомому телеканалу ВВС британець зауважив, що не проти був би поспілкуватися з Путіним стосовно прав сексуальних меншин у Росії. Але у сера Елтона немає впевненості, що той, зачинивши за музикантом двері, не розсміється і не скаже: «Що за ідіот!». Втім, навіть в такому випадку Елтону б полегшало – йог совість була б чистою, адже він зробив все, що міг.

Тим не менше, про бажання шістдесятивосьмирічного музиканта дізналися у Кремлі, і, згідно з інформацією, що з’явилася в «Інстаграмі» виконавця, Володимир Путін особисто зателефонував до Елтона. І зробив це прямо посеред ночі.

Правда, в подробицях про розмову Елтон не розповів, а лише зазначив, що тепер охоче б зустрівся з Путіним віч-на-віч. Тема розмови мала торкнутися прав рівності представників сексуальних меншин з іншими представниками суспільства.

«Я очікую зустрічі з вами віч-на-віч, щоб обговорити проблеми ЛГБТ в Росії», - написав музикант у своєму акаунті.

До речі, на минулих вихідних британський музикант відвідав Україну, де зустрівся з діючим президентом Петром Порошенком. З українським лідером він обговорював права представників ЛГБТ-меншин.

Крім того, знаменитий британець побував на «Ялтинській європейській стратегії» в Києві. Звернувшись до присутніх, Елтон Джон зазначив, що саме «забезпечення поваги і гідності ваших ЛГБТ-співгромадян стане кращим тестом на дотримання прав людини».

Новина про дзвінок Путіна до Елтона Джона сколихнув Інтернет-громадськість: когось вона розвеселила, а когось по-справжньому розлютила. Як так, бризкають слиною вони, про яку зустріч може бути мова, кажуть вони… Щоб сам Путін, крутий «пацан», тиснув руку якомусь хм… гею? Та цього ніколи не буде і бути не може.

Так-ось, істина, як-то кажуть, багатогранна. І таким категоричним у своїх судженнях бути не можна: :-)

Фото з сайту via-midgard.info
Фото з сайту via-midgard.info

Тож зберігайте адекватність і людську подобу, навіть коментуючи хвилюючі для вас теми :-)


Інші новини розділу