Мешканки Гонконгу замінили їжу енергією сонця Автор: lesya · Опубліковано: 14.09.2015 15:05 · Розділ: Життя

Чимало жінок у світі стають на шлях боротьби із зайвою вагою. Хтось інтенсивно займається фітнесом чи йогою, інші ж скорочують раціон харчування. А мешканки Гонконгу, стрункості яких заздрить цілий світ, вибрали екстремальний спосіб схуднення: замість їжі вони приймають… сонячні ванни.

Ця тенденція з кожним днем набирає все більшої популярності у Гонконзі. Молоді мешканки міста у віці двадцяти-тридцяти років збираються разом, щоб замінити один з прийомів їжі прийняттям сонячної ванни.

Щовечора прихильниці цього новомодного руху приходять на один з місцевих пляжів, щоб, знявши взуття та надівши темні окуляри, поспостерігати за заходом сонця. У такий спосіб десятки жінок змогли відмовитися від їжі.

Дивлячись на сонце, дівчата знижують потребу в їжі (фото з сайту http://medialeaks.ru/news/1109yut_sun)
Дивлячись на сонце, дівчата знижують потребу в їжі (фото з сайту http://medialeaks.ru/news/1109yut_sun)

За словами активісток руху, ця процедура має цілющі властивості. Вона покращує якість сну та зір, і навіть допомагає частково відмовитися від їжі. Одна з послідовниць ідеї розповіла, ніби дехто з тих, хто пройшов терапію, змогли повністю відмовитися від їжі, проте більшість лише почали їсти менше.

В рамках першого заняття жінкам дозволялося дивитися на сонце всього десять секунд. Далі щодня вони збільшували тривалість сеансу ще на десять секунд, і так тепер, через дев’ять місяців, дійшли до сорока чотирьох хвилин.

Деякі учасниці цього дійства спостерігають за заходом сонця через спеціальні тканинні пов’язки чи парасольки.

Збираються дівчата на пляжі селища Сам Ка, заводять будильники і споглядають на сонце. Роблять вони це з метою схуднення – сонце, кажуть активістки руху, дозволяє заповнити організм потрібними калоріями, а це допомагає назовсім відмовитися від їжі.

Правда, далеко не всі розділяють таке активне захоплення мешканок Гонконгу сонячними ваннами. Приміром, дерматолог Хоу Сян Цзюнь (Хоу Сян Мінь) вважає, що такі процедури є згубними для здоров’я жінки. Настільки тривалий вплив ультрафіолетових променів в декілька разів збільшує ризик розвитку раку шкіри. Інші експерти кажуть, що тривале споглядання на сонце неодмінно тягне за собою захворювання очей.

Нова тенденція співзвучна з повідомленнями про людей, які замість їжі використовують енергію сонця. Такі люди нібито здатні роками жити без їжі та води, харчуючись виключно тим, що дає нам сонце. Про таких людей знімають репортажі, пишуть статті в пресі, але наука повністю заперечує можливість харчуватися енергією сонця.

Хіра Ратан з 1995 року живе без їжі (фото з сайту http://www.vitamarg.com/health/prana/901-hira-ratan)
Хіра Ратан з 1995 року живе без їжі (фото з сайту http://www.vitamarg.com/health/prana/901-hira-ratan)
Джерело: http://lenta.ru/news/2015/09/07/sun/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.