Мільярдер Ілон Маск запропонував закидати Марс термоядерними бомбами Автор: lesya · Опубліковано: 14.09.2015 12:37 · Розділ: Події у світі

Щоб почати свій бізнес, знадобиться чимало стійкості, витримки та наполегливості. А щоб відкрити свою справу за кордоном, всього цього потрібно буде втричі більше; а ще вам не обійтися без крихти зухвалості та цілої гори амбіцій, адже тільки ці риси в сукупності з везінням дозволять успішно розвивати власну справу та обійти всіх конкурентів.

Правда, й горизонти відкриваються широкі – працюючи на закордонному ринку, працюючи без обмежень, ви зможете стати тим, ким багато хто стати навіть не мріє стати – мільярдером.

Та якщо ви бажаєте розпочати співробітництво з іноземними партнерами, при чому на їхньому «полі», доведеться ознайомитися з низкою нюансів. Приміром, вам доведеться дізнатися, що таке апостиль в Україні, як краще легалізувати документи за кордоном і ознайомитися з іншими «паперовими» нюансами, що важко назвати цікавим і приємним заняттям. Тим не менше, пройшовши через усе це та відкривши свою успішну справу, ви станете тим, до чиєї думки прислуховуються маси. І навіть безглузді на перший погляд ідеї закінчуватимуться не пропозицією сходити на консультацію до психіатра, а гарячими дискусіями та обговореннями.

Візьмімо хоча б главу корпорації Tesla та власника компанії SpaceX Ілона Маска. Кількома днями раніше цей мільярдер зі статком в дванадцять мільярдів доларів запропонував скинути на Марс кілька бомб. І щойно він виступив з такою ідеєю, як всі ЗМІ світу затрубили про те, що знаменитий мільярдер хоче розбомбити Червону планету.

Ілон Маск пропонує розбомбити Марс (фото з сайту itc.ua)
Ілон Маск пропонує розбомбити Марс (фото з сайту itc.ua)

Якщо б з такою ідеєю виступив якийсь пересічний громадянин, його б неодмінно запроторили до психлікарні. Але до слів глави компанії, яка відправила на Марс кілька кораблів, змушені прислухатися, тож його ідея «розбомбити» Червону планету зустріла схвалення та породила численні дискусії.

З цією ідеєю Маск виступив в одній з програм на каналі CBS. Передача присвячувалася проблемі колонізації марсу, й Ілон заявив, що існує всього два способи зробити Марс придатним для життя. І обидва вони потягнуть за собою зміни клімату, що в кінцевому результаті має стати таким, щоб люди без проблем могли в ньому існувати.

Потепління на Марсі можна викликати шляхом накопичення парникових газів – спосіб ефективний, але довготривалий; а можна, каже Маск, домогтися підвищення температур, скинувши на планету кілька термоядерних бомб. При цьому бомби варто кидати над полюсами небесного тіла.

Джерело: http://www.forbes.ru/news/299199-milliarder-ilon-mask-predlozhil-sbrosit-na-mars-termoyadernye-bomby

Інші новини розділу