В Китаї п'яних водіїв розстрілюватимуть Автор: Вікторія · Опубліковано: 31.08.2009 11:13 · Розділ: Суспільство

Випив - готуйся до смерті. Саме так вважає влада Китаю, плануючи ввести смертну кару за керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння.

Раніше в Піднебесній намагалися боротися з п'яними водіями цілком звичними методами - штрафували і позбавляли прав. Тепер же чаша терпіння влади переповнилася. Тому осіб, які особливо відзначилися на дорозі в нетверезому стані, тепер чекатиме розстріл. Незважаючи на те, що на даний час такі заходи застосовуються лише в якості експерименту, смертний вирок вже винесли мотоциклісту, який врізався в натовп, внаслідок чого загинуло 5 перехожих.

Вже очевидні перші результати такої ініціативи: кількість нетверезих водіїв у країні скоротилася в кілька разів. Причому, поліцейські контролюють не тільки основні траси міста, але місця та райони з великою кількістю барів та ресторанів. Якщо ж врахувати, що смертна кара за корупцію в Китаї введена досить давно, то водії, швидше за все, відкупитися хабаром не зможуть.

Джерело apsny.ge


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.