Canon створить мережеву камеру для відеоспостереження в темряві Автор: lesya · Опубліковано: 10.09.2015 15:16 · Розділ: Події у світі

Відколи на ринку з’явилися потужні системи відеонагляду, офісне життя кардинально змінилося: погодьтеся, поводишся зовсім по-іншому, коли знаєш, що за тобою постійно стежить пильне око начальства.

Відеонагляд відкрив чимало переваг: він дозволяє начальству постійно контролювати співробітників, краще вирішувати конфлікти, що виникають як між співробітниками, так і з клієнтами фірми, словом, ефективніше організувати виробничий процес. Тому навіть невеликі фірми та офіси сьогодні цікавить монтаж кабельной сети – від того, як його буде зроблено, залежить в тім числі і ефективність роботи системи відеонагляду.

Однак не лише для стеження за співробітниками використовуються камери. Часто їх встановлюють, щоб захистити персонал чи майно певної установи від діянь зловмисників. І в багатьох випадках саме завдяки записам, зробленим системою, поліції вдавалося розкрити той чи інший злочин, і відновити цим самим справедливість.

Камера запобігатиме скоюванню злочинів (фото з сайту cerber.pro)
Камера запобігатиме скоюванню злочинів (фото з сайту cerber.pro)

Правда, далеко не завжди відеонагляд може допомогти. В темний період доби чи при поганій погоді, або у випадку з дешевим обладнанням якість зробленого відеозапису може бути нікудишньою.

За вирішення цієї проблеми взялася компанія Canon, яка займається розробкою високочутливої мережевої камери з швидким об'єктивом та великим збільшенням. Її, кажуть розробники, можна використовувати для відеоспостереження навіть у темний період доби.

Нову камеру оснастять потужним об’єктивом, фокусна відстань якого складатиме шістсот міліметрів. Коротше кажучи, камера даватиме якісне зображення навіть на далеких відстанях. Приміром, вона зможе показати кольорову картинку, зняту з відстані ста метрів, навіть в умовах низького освітлення.

Камера чітко розрізнятиме кольори навіть там, де людське око з цим справляється погано. За словами представників компанії, вони очікують, що їхня розробка використовуватиметься в різних сферах. Крім запобігання злочинам та моніторингу потенційно небезпечних місць, вона зможе фіксувати стихійні лиха, навіть ті, що відбуваються на воді, а також чудово підійде для моніторингу міської інфраструктури та об'єктів з дахів будівель навіть у нічний час доби. Зможуть її використовувати і для ідентифікації номерних знаків автомобілів на дорогах.

Серійний випуск нової мережевої камери запланований на наступний рік.

Джерело: http://hi-tech.ua/canon-sozdast-setevuyu-kameru-dlya-videonablyudeniya-v-temnote/

Інші новини розділу