Південнокорейські співачки за 4 хвилини на сцені впали шість разів Автор: lesya · Опубліковано: 09.09.2015 08:31 · Розділ: Музика

Робота у співаків та акторів далеко не така проста, як може видатися людям на перший погляд: і виснажливі гастролі, і концерти без відпочинку, і психологічний тиск, зумовлений публічністю – як і кожна професія, професія співака має своє плюси і мінуси. І часто виконавцям та артистами доводиться долати серйозні труднощі, а іноді навіть піддавати своє життя та здоров’я небезпеці, щоб тільки не розчарувати публіку. Коротше кажучи, сьогодні піде мова про падіння співаків на сцені.

Чому саме про це ми вирішили написати? А тому, що цими днями у Південній Кореї відбувся фестиваль, учасниці якого за лічені години здобули неймовірну славу в мережі. Дівчата всього за кілька хвилин, які звучала пісня, примудрилися впасти цілих шість разів! Причиною тому стала погана погода – фестиваль проходив під відкритим небом, і дощ добряче намочив сцену. Номер учасниць мав чимало хореографічних елементів, через що вони й падали раз за разом.

Правда, найбільш незграбною виявилася учасниця з білим наколінником. Вона впала цілих п’ять разів. Її колега звалилася тільки один раз, а інші дівчата, незважаючи на загрозу, таки зуміли втриматися на ногах, хоча також ковзалися.

Потішити публіку своїм падінням вдалося дівчатам з південнокорейської молодіжної поп-групи «Джіфренд» під час виступу на музичному фестивалі, що проходив в столиці країни Сеулі. Співачки здобули світову популярність, але не через свої вокальні дані, а через те, що раз за разом падали на сцені. Такого глядачі, не лише у Кореї, ще не бачили.

Виступали дівчата на сцені під відкритим небом. Незадовго до їхнього виходу випав дощ, який добряче намочив сцену. Навіть ведучі фестивалю виходили в дощовиках.

Втім, незважаючи на складність виступу та всі падіння, дівчата доспівали пісню до кінця, не припинивши танцю. Їхній виступ тривав чотири хвилини – саме стільки часу звучить композиція «Me Gustas Ту». Навіть після падінь дівчата ні разу не зупинились і не припинили посміхатися. Такий свого роду героїзм вразив глядачів, і вони напали з критикою на організаторів концерту, які не подбали про безпеку виступу учасників фестивалю.

Зі сцени частенько падають й інші знаменитості:

Мадонна (фото з сайту www.cosmo.ru)
Мадонна (фото з сайту www.cosmo.ru)


Леді Гага (фото з сайту www.vesti.ru)
Леді Гага (фото з сайту www.vesti.ru)
Філіп Кіркоров (фото з сайту www.youtube.com)
Філіп Кіркоров (фото з сайту www.youtube.com)
Джерело: http://fedpress.ru/news/yellowpress/1441693242-yuzhnokoreiskie-pevitsy-vo-vremya-vystupleniya-za-che

Інші новини розділу