З австралійського барана зістригли 40 кілограмів шерсті Автор: lesya · Опубліковано: 09.09.2015 22:06 · Розділ: Події у світі

Недавно в Австралії було виявлено барана-рекордсмена. Його життю загрожувала небезпека, адже через довжелезну вовну, яку не стригли кілька років, життя Кріса (так охрестили волохатого) опинилося під серйозною загрозою.

Як твердять очевидці, сам баран за розмірами невеликий, але дуже сильний, адже носив на собі важелезне вбрання – сорок кілограмів вовни, яку ледве зістригли найбільш вправні майстри зі стрижки овець в цілій Австралії.

Донедавна рекордсменом за кількістю шерсті вважався баран Шрек, однак його рекорд порядно недотягує до рекорду Кріса – всього двадцять сім кілограмів, а це в півтора рази менше, ніж носив на собі теперішній рекордсмен.

Стільки шерсті у Кріса виросло не тому, що хазяї його погано доглядали, а тому, що баран втік з ферми, розташованої в передмісті Канберри, і цілих два роки жив самостійно. За цей час його, звісно, ніхто не стриг, тож і обріс він неймовірною товщею шерсті.

Величезного барана частенько бачили в окрузі, однак спіймати його нікому не вдавалося, адже той втікав, тільки побачивши людей.

Та захисникам тварин все-таки вдалося з’ясувати, де мешкає баран-втікач, і вони після тривалих зусиль спіймали Кріса. Ветеринари, що оглядали тварину, були дуже здивовані, що їй вдалося вижити, вдже такий величезний шерстяний покрив заважав баранові пересуватися.

Після того, як Кріса спіймали, його довелося обстригти, а зробити це було не так легко. До справи запросили чотириразового чемпіона Австралії зі стрижки овець, який промодохався з бараном більше години! І це при тому, що на звичайну вівцю в нього йде в середньому три-п’ять хвилин!

Такі змагання частенько влаштовуються австралійськими фермерами, і середньостатистичний час стрижки однієї вівці – п’ять хвилин. Натомість Кріса стригли більше години, та й то у два підходи. Тварині навіть вкололи анестезію, адже стрижка викликала нестерпний біль.

Правда, після процедури баран легко скочив на ноги – ще б пак, він позбувся за якусь годину цілих сорока кілограмів. Фермери вирішили зважити, скільки ж вовни носив на собі Кріс, і отетеріли: стрілка ваг показала сорок кілограмів! Ясна річ, якість вовни залишає бажати кращого, адже протягом двох років Кріс виваляв її австралійськими болотами, тим не менше, це рекорд, який увійде до знаменитої Книги рекордів Гіннеса.

Зараз зоозахисники шукають для Кріса новий притулок, адже випускати його на волю дуже небезпечно.

Джерело: http://www.kp.ru/daily/26428.4/3300384/

Інші новини розділу