У новому кліпі Наталя Могилевська знялася в образі картоплі фрі і сосиски Автор: lesya · Опубліковано: 09.09.2015 14:17 · Розділ: Музика

Відома українська співачка Наталя Могилевська зняла черговий кліп, в якому виступила в образі картоплі фрі, сосиски, гамбургерів – одним словом, фаст-фуду в цілому. Свою роботу співачка назвала «фешн-стьобом», хоча, незважаючи на «стьоб», Наталя таки продемонструвала струнку фігуру, яка за два місяці втратила одинадцять кілограмів.

У кліпі було задіяно головних ворогів жіночої стрункості (і здоров’я) – кока-колу, фаст-фуд і надмірну ледачість, яка не дає взятися за себе і досягти омріяного ідеалу. Всього творці кліпу розлили сорок літрів кока-коли (за що фанати напою готові їх вбити) та розтоптали півтори тисячі сосисок, щоб показати всім і кожному, як слід чинити зі шкідливою їжею. Крім того, вони вивели з ладу аж чотири холодильники!

Новий кліп української співачки отримав назву «Худнути». Виступаючи в образі величезної картоплі-фрі та не надто апетитного бургера, українська виконавиця похвалилася своїм новим захопленням: вона сіла на дієту і скидає зайві кілограми. Більше того, зірка закликала інших вчинити так само – почати врешті-решт худнути.

Свій новий кліп, нехарактерний для її творчості, Могилевська назвала початком нового напрямку, охрестивши його фешн-стьобом.

Автором ідеї зняти щось подібне виступив український режисер і кліпмейкер Алан Бадоєв. Він розповів, що на роль головної героїні кліпу могла підійти тільки Могилевська, адже вона єдина на українській естраді, кому властива достатня порція самоіронії та зухвалості, а також акторської майстерності, щоб зняти щось подібне. Цей кліп – це історія і самої Наталії, і тисяч українських жінок, які все збираються схуднути, але ось ніяк не можуть почати. Співачка ж є для них своєріим закликом: час уже настав.

Що ж стосується Наталії, то з самого початку ідея кліпу її шокувала. Як тільки вона почула, що хоче зняти Алан, то заявила, що ніколи на це не погодиться. Тож тепер, на прем’єрі кліпу, вона не може повірити, що зважилася на такий екстравагантний експеримент.

Втім, за це вона дуже вдячна Алану. Адже він «бачить людей, здатний розкривати в них найкраще. І все це в художній формі. Незважаючи на яскравість і комедійність, у калейдоскопі образів цього кліпу стиль все одно на висоті. Ми придумали новий напрямок - фешн-стьоб», - каже Наталя.

Автори кліпу зізнаються, що стиль вони запозичили у Енді Уорхола, а сама Могилевська за два місяці зйомок кліпу схудла на одинадцять кілограмів.

Джерело: http://www.rbc.ua/styler/zvyozdy/mogilevskaya-burgerami-bedrah-novyy-rolik-1441785227.html

Інші новини розділу