Напівоголена королева Єлизавета на тлі британського прапора обурила Інтернет-користувачів Автор: lesya · Опубліковано: 08.09.2015 17:40 · Розділ: Суспільство

Мешканці Великобританії дуже люблять і поважають свою королеву, та й узагалі усіх представників королівської родини. Тому навіть найменші звинувачення чи насмішки, кинуті в бік когось із них, більшість британців сприймає із обуренням та незадоволенням.

Цими днями, для прикладу, суворій критиці піддали роботу британського вуличного художника Пегаса, який намалював королеву Єлизавету на дверях одного з пабів, розташованих в північній частині Лондона.

Все б нічого, і, ймовірно, мешканці Лондона не скоро б звернули увагу на те, що вхід до розважального закладу прикрашає зображення самої королеви, та річ у тім, що художник зобразив Єлизавету напівоголеною. На щастя, героїня його картини ще молода, адже вигляд вісімдесятилітньої бабусі в нижній білизні міг би тільки відлякати відвідувачів.

Свою роботу художник Пегас приурочив до шістдесят третьої річниці правління королеви Єлизавети ІІ.

На картині, як уже зазначалося вище, зображена молода королева. Її автор роботи називає Ліззі. На її голові є корона, як і годиться королеві, а позує Ліззі на тлі британського прапора. При цьому в уяві Пегаса вона постала одягненою лише у фіолетову блузу та туфлі на височенних підборах.

Такою королеву не захотіли бачити (фото з сайту www.segodnya.ua)
Такою королеву не захотіли бачити (фото з сайту www.segodnya.ua)

Після скандалу, що розгорівся довкола картини, Пегас зізнався, що нікого не хотів образити. Він лише мав намір нагадати громадськості, що в «молоді роки королева була пречудова».

При цьому художнику закортіло зобразити королеву такою, якою до цього часу її ніхто не бачив (принаймні, з простих смертних британців). Ще Пегас каже, що до цього часу його роботи збирали тільки позитивні відгуки, і він вважає, що є лише кілька осіб, яким картина не до вподоби. Тим не менше, саме ці особи можуть створити чимало проблем художнику, адже вони мають намір подати на митця до суду, звинувачуючи його в образі честі та гідності королівської родини.

Також художник розповів, що на підготовку до створення картини він витратив два тижні. Біля двох днів він малював ескіз, а три години витратив на розфарбовування свого творіння.

Пегас опинявся в центрі скандалів і раніше. В минулому році він намалював карикатури на Емі Уайнхаус та Кейт Міддлтон, за що його на шість годин запроторили до в’язниці. Правда, художник зізнався, що поліцейський, відпустивши його, похвалив його роботи. В палаці поки що ніяк не прокоментували інцидент.

Джерело: http://www.ridus.ru/news/196826

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.