М'ясна сукня Леді Гаги стала в'яленою яловичиною Автор: lesya · Опубліковано: 08.09.2015 15:02 · Розділ: Музика

Знаменита м’ясна сукня відомої епатажної співачки Леді Гаги, яка наробила так багато шуму кілька років тому, знову опинилася в центрі уваги. Тепер вона стала в’яленим м’ясом.

Новина про це здивувала шанувальників, адже вони думали, що скандальна сукня їхньої улюбленої виконавиці вже давно пішла на їжу псам, але тут виявилося, що знайшлись охочі її зберегти. Подивитися на сукню можуть всі бажаючі.

У своєму платті, виготовленому із м’яса, співачка Леді Гага з’явилася на одну з церемоній вручення нагород MTV ще п’ять років тому, в 2010 році. Однак після закінчення церемонії сукню не викинули, а вирішили зберегти. Правда, за п’ять років вона дещо втратила свої форму та колір, перетворившись на в’ялену яловичину, тим не менше це все та ж м’ясна сукня Леді Гаги, що напевне увійде в історію музики та культури ХХІ століття.

Зараз сукня виставлена в Залі слави рок-н-ролу, а щоб вона не зіпсувалася, її віддали на обробку таксидермістам. М’ясо стало в’яленим, і якщо його потрібно буде перевозити, знадобиться спеціальний контейнер з клімат-контролем.

Нагадаємо, що у своєму скандальному наряді співачка Леді Гага з'явилася на церемонії вручення нагород MTV Video Music Awards 2010, що відбувалася в Лос-Анджелесі. Її сукню доповнювали елегантні туфлі, сумочка та капелюшок, теж виготовлені з м’яса. Створенням «вбрання» займався дизайнер Франк Фернандес, який роздобув матеріал для втілення задуму у м'ясника, що постачає продукти його родині.

Сукня втратила свою форму, але вона все одно зберігається в Залі слави рок-н-ролу (фото з сайту ru.tsn.ua)
Сукня втратила свою форму, але вона все одно зберігається в Залі слави рок-н-ролу (фото з сайту ru.tsn.ua)

Після вручення нагород сукню Леді Гаги виставили в Залі слави рок-н-ролу в Клівленді (штат Огайо). Зараз сукня є частиною експозиції Women Who Rock, яка розповідає про роль жінок у розвитку музичної індустрії. Для збереження сукні її спершу заморозили, а тоді обробили хлорним вапном, формальдегідом та миючим засобом.

Інша знаменитість, голлівудська зірка Памела Андерсон, потрапила в центр уваги преси завдяки недавньому продажу буя зі знаменитого серіалу "Рятувальників Малібу". За продаж «артефакту» їй вдалося виручити три мільйони рублів.

Памела Андерсон взяла участь в благодійному аукціоні Східного економічного форуму, тому кошти, виручені від продажу буя, підуть на охорону рідкісних видів тварин на Далекому Сході Росії, серед яких амурські тигри та далекосхідні леопарди.


Інші новини розділу