Через рідкісне відхилення американка чула, як обертаються її очні яблука Автор: lesya · Опубліковано: 08.09.2015 08:22 · Розділ: Медицина

Переважній більшості людей видається, ніби їхній організм працює практично безшумно. Ні, ну часом ми можемо почути певні звуки – приміром, бурчання у животі чи хруст в суглобах, але до однієї американки нам, на щастя, ой як далеко. Чому на щастя? Тому, що унікальне відхилення, яке дало змогу двадцятисемилітній американці до деталей чути механіку власного тіла, перетворило її існування на тяжке випробування.

Дівчина чула, як рухаються її очні яблука, вона добре знала звук ударів власного серця та чула, як перетравлює їжу її шлунок.

При цьому настільки гострий слух у мешканки штату Індіана був не від народження. Несподівано для себе в один жахливий день Рейчел Пайн виявила, що власні кроки звучать для неї, як удари грому. Вона також чула власне серцебиття, перетравлення їжі та навіть рух очних яблук.

Рейчел Пайн, мешканка штату Індіана, чує звуки власного тіла (фото з сайту http://www.glunews.ru/news/Medicine/devushka_slyshit_udary_serdca_i_vrasjenie_glaznyh_yablok.html)
Рейчел Пайн, мешканка штату Індіана, чує звуки власного тіла (фото з сайту http://www.glunews.ru/news/Medicine/devushka_slyshit_udary_serdca_i_vrasjenie_glaznyh_yablok.html)

З того часу Рейчел оглянуло дев’ять лікарів і фахівців по всій Америці, але більшість з них так і не змогла поставили правильного діагнозу. Вони схилялися до думки, що причиною такого гострого слуху є мігрень, однак у Рейчел було інше, набагато рідкісніше, відхилення - дегісценція верхнього півокружного каналу (ДВПК).

При цьому відхиленні між внутрішнім вухом людини та мозком в кістці з’являється отвір, який і робить чутність механіки тіла такою гострою. Це відхилення доволі рідкісне, трапляється воно в середньому раз на п’ятсот тисяч пацієнтів, тому медикам дуже тяжко встановити правильний діагноз. А щоб точно виявити проблему, пацієнтам часто доводиться пройти через кількох лікарів.

Сьогодні це захворювання лікується відносно легко. При мінімальному хірургічному втручанні медикам вдається зашпарувати діру у внутрішньому вусі і відновити нормальну чутність слухового механізму людини. В черепі людини медики просвердлюють невеликий отвір – завбільшки з монетку, після якого згодом залишається тільки невеликий шрам. Операція триває дев’яносто хвилин, а час реабілітації складає всього три тижні.

Допомогу Рейчел надали медики Медцентру імені Рональда Рейгана. Після стількох випробувань дівчина позбулася надзвичайно гострого слуху, і потроху повертається до нормального життя.


Інші новини розділу

 • Якісна домашня медтехніка від "UkrMedShop" - особистий лікар для вашої сім´ї

  Якісна домашня медтехніка від "UkrMedShop" - особистий лікар для вашої сім´ї · Марина Левицкая · 04.07.2016 20:03

  Медтехніка - це різноманітні технічні засоби, що використовуються в медицині для профілактики, лікування або діагностики різних захворювань. Також медтехніка може застосовуватися для проведення різних заходів медичного характеру або приготування ліків. В епоху технічного прогресу медтехніка застосовується майже у всіх медичних установах: вона полегшує роботу лікарів і істотно підсилює швидкість одужання пацієнтів.


 • Незвичайні вбивці: сонце і комарі можуть коштувати вам життя

  Незвичайні вбивці: сонце і комарі можуть коштувати вам життя · Марина Левицкая · 15.03.2016 14:48

  Виявляється, що нас оточує багато речей, які є небезпечними для життя. Сьогодні ми поговоримо про незвичайних вбивць.


 • У Бангладеш народилася дівчинка з двома головами

  У Бангладеш народилася дівчинка з двома головами · Марина Левицкая · 16.11.2015 10:16

  Тисячі людей приїхали у найбільшу лікарню Бангладеш, щоб побачити новонароджену дівчинку з двома головами. Унікальна дитина народилася пізно ввечері 11 листопада. Мамі був зроблений кесарів розтин. Через проблеми з диханням дівчинку помістили в реанімацію клініки, яка знаходиться недалеко від столиці країни. Місцеві жителі прийшли підтримати сім'ю. Вони вважають це справжнім дивом.


 • Сон без одягу допоможе схуднути

  Сон без одягу допоможе схуднути · lesya · 07.08.2015 12:25

  Новий спосіб схуднення віднайшли недавно учені. Несподівано навіть для самих себе вони виявили, що допомогти скинути зайві кілограми може звичка спати голяка.


 • Поцілунки небезпечніші, ніж куріння та алкоголь

  Поцілунки небезпечніші, ніж куріння та алкоголь · lesya · 29.07.2015 10:46

  Раніше вчені, опираючись на результати численних досліджень, наперебій твердили, що поцілунки дуже корисні для нашого здоров’я. Вони здатні врівноважувати наш емоційний стан, позитивно відображатися на психіці, а також нормалізувати гормональний фон нашого організму. Однак недавнє дослідження твердить, що і цим доволі таки приємним заняттям зловживати не варто. Так, вчені кажуть, що поцілунки, як і оральний секс, призводять до розвитку злоякісних пухлин шиї та голови набагато частіше, ніж навіть куріння та вживання спиртних напоїв.