Вчені назвали простий спосіб закохати у себе дівчину Автор: lesya · Опубліковано: 07.09.2015 23:56 · Розділ: Психологія

Заради того, щоб домогтися прихильності дівчини, яка запала в серце, хлопці здатні на справжні подвиги. Але, як кажуть вчені, не варто так старатися: завоювати серце дівчини набагато простіше. Якщо ви вмієте смішно жартувати, кажуть учені, рахуйте, що ваша обраниця вже у ваших руках.

Справа в тому, що вміння смішно жартувати є свідченням не так розуму жартівника, як відкритості та легкості його характеру. А цей факт привертає неабияку увагу представниць протилежної статі, пояснюють автори статті, що вийшла цими днями на сторінках видання Evolutionary Psychology.

При цьому донедавна вважалося, що хороше почуття гумору притаманне лише людям з високим інтелектуальним розвитком.

Але вчені з Канзаського університету заперечили цей факт, довівши, що гарне почуття гумору може бути й у людей, які демонструють доволі посередні здібності IQ.

Щоб дійти такого висновку, вченим довелося провести кілька досліджень. Спершу учасники дослідження повинні були оцінити сторінку незнайомого користувача у соціальній мережі, далі їм дали пройти низку тестів, а потім запропонували поспілкуватися з представником протилежної статі в реальності. Проаналізувавши отримані результати, вчені дійшли висновку, що розум і дотепність часто зовсім не зв'язані між собою. Тим не менше, у дівчат все одно розвивається романтична симпатія до чоловіка, що вміє жартувати.

І чим щиріше та частіше дівчина сміялася над жартами молодого чоловіка, тим більшою була її схильність до романтичних взаємин з цим чоловіком. А сміх і хлопця, і дівчини створював міцну основу для зародження тривалих відносин.

Вчені пояснюють це явище тим, що між легкістю та відкритістю характеру чоловіка і його дотепністю існує прямий зв’язок. Дівчатам подобається перспектива стосунків з таким партнером, адже вони завше будуть сповнені гарного настрою, тоді як з надто серйозним і похмурим чоловіком життя може перетворитися на пекло.

А трохи раніше інша група вчених – цього разу з Каліфорнійського університету - відшукала дієвий спосіб схилити дівчину до сексу. Виявляється, щоб дівчина була налаштована на спілкування та інтимну близькість, доведеться добре її нагодувати. Тому що голодні дівчата – не романтичні дівчата, пояснюють учені. Втім, не варто перегодовувати свою половинку, адже у такий спосіб можна домогтися не меншого фізичного дискомфорту, а це явно не посприяє появі статевого потягу.


Інші новини розділу