Молоду актрису, яка вирішила продати свою невинність, зґвалтував покупець Автор: lesya · Опубліковано: 07.09.2015 19:59 · Розділ: Кримінал

Рішення молодої азербайджанської актриси продати свою невинність завершилося зґвалтуванням – їй трапився недобросовісний покупець. Молода актриса, яка захотіла за ніч з собою чотирнадцять тисяч доларів, спробувала вчинити відчайдушну втечу, зрозумівши, що «покупець» не має наміру платити, але хтивий зловмисник її спіймав і зґвалтував.

Трапився інцидент з двадцятирічною дівчиною з Азербайджану, яка спеціально з метою здійснити угоду прилетіла в Пермь. Тут вона зустрілася з молодим чоловіком на ім’я Михайло Дністрян – саме він перед цим оплатив дівчині квиток, щоб та приїхала на зустріч з Баку.

З Михайлом молода дівчина познайомилася через Інтернет. Він погодився заплатити вказану суму за ніч з дівчиною, однак коли та приїхала, заявив, що передумав. Просто так дівчину він не відпустив, а спробував змусити її працювати повією.

Зустрівшись із Михайлом, Христина підписала договір, а потім попрохала його показати, чи є у ньогг в наявності вказана сума. Але тоді зловмисник показав їй інший договір, який, як виявилося, вона підписала. Згідно з цим договором, та заборгувала Михайлу кілька мільйонів рублів і тепер, за словами зловмисника, повинна працювати повією.

Дністрян бив дівчину, а потім змусив позувати її в еротичних позах, фотографуючи все на камеру. Далі він напав на необережну дівчину і зґвалтував її.

Та навіть після цього зловмисник свою жертву не відпускав. Втекти їй вдалося лише після того, як вона зв’язала мотузку із простирадл і спробувала спуститися з балкона третього поверху. По дорозі дівчина впала і поранила стегно.

Всі ці події на камеру фотоапарата знімав очевидець, і потім кадри потрапили до поліції. Правоохоронці досить швидко заарештували винуватця злочину – двадцятивосьмирічного Михайла Дністряна.

Постраждала пояснила поліції, чим мотивувала своє рішення. Собі на життя вона заробляє сама, але після смерті батьків дівчині стало тяжко зводити кінці з кінцями. Тому вона й вирішила продати невинність, щоб заплатити за навчання і кар’єру актриси. Однак все склалося по-іншому, адже Росія – це не Європа чи США, де невинність продають досить часто і досить успішно.

Що ж стосується особи зловмисника, то його дівчина, яка попросила зберегти своє ім’я в таємниці, була шокована тим, що сталося. Вона каже, що її бойфренд завжди був дуже добрий, ніжний та чуйний.

А суд Пермі заявив, що звинувачувати дівчину у проституції чи спробі продати невинність підстав немає, тому й судити її не будуть. І зараз потерпіла перебуває на лікуванні в якості жертви.

Джерело: Рішення молодої азербайджанської актриси продати свою невинність завершилося зґвалтуванням – їй трап

Інші новини розділу