Періс Хілтон повернули перстень з діамантом, загублений нею в Польщі Автор: lesya · Опубліковано: 07.09.2015 15:48 · Розділ: Життя

Недавно відома голлівудська актриса Періс Хілтон, колишня спадкоємиця багатомільйонної імперії Hilton, відвідала Польщу – актриса і фотомодель завітала до цієї країни на Тиждень моди. Але поряд з позитивними емоціями під час подорожі на Періс чекала прикра неприємність: вона загубила свій діамантовий перстень, куплений раніше за триста п’ятдесят тисяч доларів.

Ясна річ, Періс вже не сподівалася повернути згубу – хто ж відмовиться від знайденої коштовності, щоб віддати її актрисі? Про це й розповіла Хілтон в ефірі одного з телеканалів.

Та на превеликий подив знаменитості, перстень їй таки повернули. І зробив це один уважний польський пожежний. Чоловік знайшов дорогоцінну каблучку в аеропорту польського міста
Лодз, і вирішив повернути його власниці.

Ясна річ, Періс неабияк зраділа, та чи віддячила вона якось рятувальнику свого персня, не повідомляється. Тим не менше, простий польський пожежний ще раз довів, що чесність та порядність в нашому світі ще не перевелися.

Трохи по-іншому вчинив кількома місяцями раніше один єгипетський телеведучий, який вигадав дуже жорстокий розіграш для Періс. Ремез Гелан довів фотомодель до істерики та сліз, а згодом і до люті, тож чим закінчиться вся ця історія, поки що невідомо.

Наприкінці червня американська телезірка Періс Хілтон приїхала в Дубаї - тут мало відбутися відкриття чергового готелю мережі. Відбулася офіційна презентація, і керівники готелю запропонували Періс прокататися на приватному літаку. Однак пілот у ньому, як згодом виявилося, був підкуплений, і він зімітував авіакатастрофу.

Розіграш і справді виявився жорстоким (фото з сайту www.spletnik.ru)
Розіграш і справді виявився жорстоким (фото з сайту www.spletnik.ru)

Хілтон сіла у літак в компанії єгиптян, не підозрюючи, що всі вони – співробітники місцевого телебачення. Літак піднявся у повітря, і тут ні з того ні з сього його почало кидати з боку в бік. Увімкнулися сирени, а гвинти літального апарата, навпаки, вимкнулися, після чого він почав падати.

Переляк на обличчі Періс був непідробленим, тим більше, що й інші пасажири «впали в паніку» і почали кричати. І тільки коли літак вдало приземлився, Періс повідомили, що все це було невинним жартом.

Втім, Періс дотримується іншої думки: вона заявила, що вб’є всіх учасників дійства, і що такі розіграші – це дуже жорстоко і нелюдяно. Вже згодом актриса зізналася, що з дитинства боїться загинути в авіакатастрофі, тому розіграш був для неї особливим випробуванням.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.