Жерар Депардьє зібрався вчити російську мову, щоб зіграти Івана Грозного Автор: lesya · Опубліковано: 07.09.2015 14:44 · Розділ: Події у світі

Відомий французький актор Жерар Депардьє останнім часом все частіше привертає увагу громадськості та колишніх шанувальників витівками, що пасують, скоріше, таким знаменитостям, як Ліндсі Лохан та Періс Хілтон, аніж літньому та поважному дядечку Депардьє.

Втім, до пори до часу в житті Жерара все було більш менш тихо та спокійно. Знаменитий актор преспокійно існував на тлі згасаючої слави у рідній Франції, і з задоволенням тратив грошенята, які раніше заробив непосильною працею та зйомками у популярних фільмах. І так тривало доти, доки на багатства Жерара не зазіхнула французька влада, яка вирішила відібрати левову частину доходів актора шляхом введення високого податку.

Такої крищущої несправедливості стерпіти Жерар не зміг, і, попрощавшись з батьківщиною-зрадницею, подався туди, де на його думку (а думка в такого відомого, поважного і талановитого актора як він, Жерар, просто не може бути помилковою!!!), залишився останній оплот справедливості в цьому несправедливому і жорстокому світі – у Росію…

Там його радо зустріли і сам головний урочисто вручив йому паспорт громадянина Росії. З того часу на кожному кроці та при будь-якій можливості Жерар Депардьє присягається у вічній любові до Росії, її політиків та народу.

Фото з сайту focus.ua
Фото з сайту focus.ua

Виглядає це дійсно дуже кумедно, навіть якщо відкинути всю іронію та якісь політичні підтексти. Недавно, для прикладу, Жерар заявив, що мріє знятися в одному з російських фільмів. Актору належить зіграти роль російського царя Івана Грозного. Про неї, каже Депардьє, він вже давненько мріяв.

Правда, для отримання ролі акторові доведеться записатися на курсы русского языка, адже Іван Грозний, що розмовляє французькою і не знає української, це щось не те, кажуть російські кінорежисери.

Царя Грозного Депардьє вже грає - в ораторії Сергія Прокоф'єва, і всі слова актор вимовляє російською – вивчив їх на слух.

В бесіді з журналістами Депардьє зізнався, що вже давно відчуває себе росіянином: він любить російську літературу та філософію, а тепер залишилося ще тільки вивчити мову. А ще Жерара неабияк дратує засилля американського кінематографу. Він вважає, що потрібно дати можливість розвиватися вітчизняному кіно, «повернути свою національну ідентичність».

Одним з улюблених фільмів Депардьє став фільм Кончаловського «Білі ночі листоноші Олексія Тряпіцина», а ще він любить роботи Лунгіна і Тарковського.

Більше того, Жерар навіть розповів, за що він любить росіян. Виявляється, за ту сміливість, яку вони виявили у війні 1812 року, спаливши Москву, щоб та не дісталася ворогові.

Цей "внутрішній стержень" і "неймовірна сміливість" і змусили його полюбити росіян.


Інші новини розділу