Чернець з Шаоліня вміє бігати по воді Автор: lesya · Опубліковано: 04.09.2015 21:15 · Розділ: Події у світі

В Шаоліні мешкає чернець, який свого часу здивував громадськість унікальним умінням – чоловік вміє ходити по воді. Недавно він побив черговий рекорд, пройшовши по водній гладіні відстань у сто двадцять п’ять метрів.

Рекордсмен Ши Ліліанг є ченцем в храмі Південний Шаолінь. Цими днями йому вдалося встановити черговий рекорд – він пробіг по воді відстань у сто двадцять п’ять метрів.


Правда, повторити подвиг Спасителя йому явно не вдалося, адже пересувався він не босоніж, а за допомогою спеціальних пристосувань.

Так, щоб втілити в життя свій задум, Ліліанг взяв тонкі фанерні дошки і виклав їх у вигляді плавучого моста. Всього ченцеві знадобилося двісті дошок, які вільно плавали по поверхні водойми.

Пройтися таким хистким мостом зможе далеко не кожен. Але чернець з Шаоліню є чудово підготованим – він добре вміє утримувати рівновагу, а також знає, з якою швидкістю слід рухатися, щоб не звалитися під воду.

Прийом, використовуваний шаолінським монахом, має назву «політ над водою», і він має бути в арсеналі кожного майстра кунг-фу.

На даний час чернець Ши Ліліанг є абсолютним світовим рекордсменом в "польоті над водою". Цього січня він зумів пробігти плаваючими дощечками відстань у сто двадцять метрів, а тепер, через півроку, зумів побити власний рекорд, пробігши на п’ять метрів далі.

Вперше за цю справу чернець взявся шість років тому. Тоді йому вдалося пробігти всього вісімнадцять метрів. Але вже через рік Ши значно покращив свої показники – він пробіг дощечками двадцять вісім метрів.

Ходити по воді пробувало чимало людей. І були випадки, що декому навіть вдавалося втілити цю біблійну легенду в життя. Принаймні, героям кількох історій вдавалося переконати публіку, що вони, подібно Ісусу, вміють ходити по воді.

В 2011 році шокував громадськість один ілюзіоніст. Стів Фрейн, відомий під прізвиськом Динамо, на очах здивованої лондонської публіки дійшов до середини Темзи, постояв там трохи, а тоді сів у катер, який підплив, щоб його забрати. Свого трюку, ясна річ, ілюзіоніст не розсекретив.

Рік по тому вчені представили наукове пояснення біблійній легенді, в якій Ісус ішов по воді. За словами Дорона Нофа, це стало можливим завдяки температурній аномалії. Виявляється, в ту епоху в тропіках температура могла знижуватися часом до мінус чотирьох градусів, в результаті чого на поверхні води утворювалася тонка льодяна шкірка, здатна витримати вагу людини. По ній і пройшовся свого часу Спаситель, твердить дослідник.

Джерело: http://mignews.com/news/lifestyle/040915_100841_27844.html

Інші новини розділу