Святослав Вакарчук став студентом Єльського університету Автор: lesya · Опубліковано: 03.09.2015 21:49 · Розділ: Освіта

Знаменитий український виконавець, лідер рок-гурту «Океан Ельзи». улюбленець мільйонів шанувальників по цілому світу Славко Вакарчук став студентом Єльського університету. Вчитиметься в престижному закладі він протягом цілого семестру – до грудня цього року.

«Тимчасовим студентом закладу» Святослав Вакарчук став тому, що потрапив до числа стипендіатів програми Yale World Fellow+2015. В рамках цієї програми співакові запропонували чотири місяці безкоштовного навчання в якості студента одного з найпрестижніших американських вищих навчальних закладів. Навчальний семестр триває чотири місяці – з кінця серпня по грудень.

На даний час український виконавець вже прибув до Нью-Гейвена, невеликого портового міста, що знаходиться в штаті Коннектикут. Оселився у студмістечку. Всього в нью-Гейвені живе сто двадцять п’ять тисяч чоловік, і, як зізнався Вакарчук, він вже встиг познайомитися з хлопцями і дівчатами зі своєї групи. Всі вони – представники різних країн та націй, однаково знамениті художники, політичні та культурні діячі, фотографи і журналісти. Всього в групі налічується шістнадцять осіб.

Зараз новоспечений студент Славко вже приступив до занять – він відвідує лекції з економіки, історії, психології, а ще чимало курсів, серед яких і курси риторики тощо. Більше того, сам Святослав теж готується прочитати лекцію, але поки що він ще не замислювався над тематикою.

Організатори програми Yale World Fellow пояснюють, що такими-ось проектами намагаються дати учасникам проекту простір та час для особистісного розвитку та навчання. Це можливість натрохи відлучитися від інтенсивної діяльності, якою в повсякденному житті зайняті стипендіати. А головна мета програми – збудувати мережу нових світових лідерів, які б змогли розширити міжнародне взаєморозуміння та в перспективі вирішити чимало конфліктів мирним шляхом.

Представники українського виконавця заявили, що Святослав дуже любить вчитися, і для нього можливість стати студентом престижного університету – це передусім можливість здобути нові знання.

Сам Вакарчук каже, що понад усе мріє займатися творчістю. Він би дуже хотів, щоб все склалося так, що йому більше не довелося повертатися у політику. Однак хто зна, як в подальшому складеться доля, і, можливо, курси світового лідера, запропоновані Єльським університетом, стануть в пригоді українській рок-зірці.

Джерело: http://kp.ua/culture/511182-vakarchuk-uekhal-v-ameryku-uchytsia-na-myrovoho-lydera

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.