Через "алергію на гаджети" француженка отримуватиме пенсію по інвалідності Автор: lesya · Опубліковано: 03.09.2015 18:13 · Розділ: Життя

Досить дивне захворювання розвилося недавно в однієї мешканки Франції, за яке жінці навіть дали інвалідність. Тепер тридцятидев’ятирічна француженка отримуватиме пенсію через алергію на… Wi-Fi.

Рішення про сплату пенсії було прийняте місцевим судом, і викликало неоднозначну і бурхливу реакцію суспільства. Згідно з вердиктом, органи соціальної опіки відтепер змушені виплачувати пенсію по інвалідності жінці, в якої медики зафіксували «гіперчутливість до випромінювання стільникового зв'язку».

Живе жінка з алергією на всю мобільну техніку, у французькому місті Тулуз. Вона найняла непоганих адвокатів, які зуміли довести, що в тридцятидев’ятирічної Марін Рішар (Marine Richard) є вельми рідкісне захворювання - так звана «gadget allergy» - алергія на гаджети.

Цей термін вживається на позначення підвищеною чутливості людського організму до електромагнітного випромінювання, що йде від станцій стільникового зв'язку. Сюди ж належить і бездротовий зв’язок Bluetooth, Wi-Fi та інші мережі, що передають сигнали шляхом електромагнітного випромінювання.

Тепер протягом найближчих трьох років Марін щомісяця отримуватиме непогану пенсію – вісімсот євро за те, що їй дошкуляє особливий вид алергії. Правда, по проходженню трьох років, якщо фахівці не відзначать покращення, потерпіла має право подати ще один позов, і їй продовжать термін виплати пенсії по інвалідності.

У французькій юриспруденції це рішення стало справжнім проривом. Аліс Террас (Alice Terrasse), одна з адвокатів позивачки, каже, що рішення дозволить тисячам французів, які страждають від гіперчутливості до випромінювання електромагнітних мереж, претендувати на пенсію по інвалідності, а не самотужки миритися зі своїми стражданнями. Аліс Террас не приховує свого тріумфу.

Правда, в рішенні, яке прийняв суд, зазначається лише те, що на даний час стан, зафіксований медиками в Марін Рішар, не дозволяє їй займатися трудовою діяльністю, але при цьому ні разу не говориться про наявність такого захворювання, як гіперчутливість до випромінювання стільникового зв'язку.

Переважна більшість учених, які проводили дослідження впливів електромагнітного випромінювання на організм людини, зійшлися на тому, що неприємні симптоми з’являються як результат специфічної фобії, а не впливу самого випромінювання. Хоча є чимало таких, які переконані, що випромінювання від мобільних телефонів та безпровідних мереж підвищує ризик захворіти на рак.

Джерело: http://www.health-ua.org/news/20424.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.