В Естонії з'явилася вакансія корабельного кота - обіцяють привабливі умови праці Автор: lesya · Опубліковано: 03.09.2015 15:15 · Розділ: Події у світі

Цікава вакансія відкрилася цими днями у Естонії – тут на роботу хочуть взяти… корабельного кота. Умови праці, кажуть роботодавці, досить-таки привабливі.

Про пошук кандидата на заміщення посади корабельного кота оголосив сам капітан естонського судна Katharina Хейккі Халдре. Відповідну інформацію він опублікував на порталі пошуку та пропозиції роботи CV-Online, заявивши, що прийме в свою команду корабельного кота. Кандидату пообіцяли непогані умови праці та навіть унікальну можливість ночувати в одному ліжку з капітаном.

Правда, корабельний кіт має відповідати певним вимогам, які в першу чергу стосуються його характеру. Капітан естонського судна готовий взяти на роботу самостійного, рішучого та енергійного кота, який, до того ж, уміє плавати та не боїться води. Його не повинні лякати ні шторм, ні напружений ритм роботи, яка полягає у ловлі гризунів. А ще у кота, який претендуватиме на посаду корабельного, має бути добрий зір та слух.

Перевагу надаватимуть котам, які мають морську освіту та досвід роботи в подібній сфері. За добре виконані обов’язки кіт отримає: роботу, яка точно прийдеться йому до душі, безкоштовне проживання в самій естонській столиці - Талліні, їжу, при чому їжу в необмежених кількостях (напевне, гризунів на судні вистачає), а також можливість спати. коли з'явиться бажання. А якщо кіт відмінно справлятиметься з масштабами роботи, капітан корабля навіть пообіцяв виділити йому під нічліг місце в своєму ліжку.

Далі капітан запропонував всім тим, хто знає кота, що відповідає даним вимогам, надсилати його фото, резюме та супровідний лист за вказаною адресою. Вже знайшлося чимало охочих на заміщення цієї оригінальної посади. Ще капітан розповів, що на кораблі є кіт, але він вже став надто старим і йому пора на пенсію.

Пасажирське судно Katharina Збудували в минулому році. Подорожує воно здебільшого водами Таллінської затоки, обслуговуючи пасажирів, охочих покататися по морю чи висадитися на острові Найссаар. Ще на судні часто проводять вечірки, корпоративи і дні народження.

Що ж стосується посади корабельного кота, то вона є в багатьох країнах світу. Навіть на військових суднах працюють корабельні коти. В сорокових роках минулого століття знаменитим став кіт Саймон – він служив на військовому шлюпі "Аметист" Королівського флоту Великобританії. У 1949 році Саймона нагородили медаллю Марії Дікін – він зберіг корабельні припаси від щурів, а також підіймав моральних дух військових під час обстрілу корабля на річці Янцзи. Серед нагород тварини - медаль Синього хреста, медаль за похід "Аметиста" та звання "Кіт - відмінник морської служби".


Інші новини розділу