Смартфон з «нескінченною» пам'яттю зібрав на Kickstarter $ 500000 за один день Автор: lesya · Опубліковано: 03.09.2015 12:32 · Розділ: Події у світі

Цими днями на краундфаундінговій платформі Kickstarter було опубліковано проект, який одразу ж опинився в центрі уваги користувачів. Він став свого роду рекордним – всього за одну добу з моменту публікації на розвиток проекту користувачі пожертвували суму в шістсот тисяч доларів. Автори проекту запропонували користувачам сайту фінансово підтримати розробку «хмарного» телефону, на якому ніколи не закінчується пам’ять.

Пристрій отримає назву Robin, а його творці вже мають непоганий досвід у виробництві хмарної електроніки. Свого часу Nextbit брала участь у виробництві таких пристроїв як G1, Nexus, Evo, HTC M7 та M8, а ще компанія співпрацює Foxconn – виробником, що створює пристрої для Apple і Amazon. За один день існування на сайті проект зібрав суму в п’ятсот дев’яносто чотири тисячі доларів.

Смартфон Robin від своїх конкурентів відрізнятиме одна особливість: «хмару» тут інтегровано прямо в ОС Android. Сам смартфон має тридцять два гігабайти вбудованої пам'яті, і як тільки вона закінчиться, зберігання фотографій, відео, файлів і навіть додатків відбуватиметься в хмарних сховищах.

Robin самостійно аналізуватиме, якими файлами користується власник, і таким чином адаптуватиметься до потреб користувача. В пам’яті самого пристрою залишатимуться лише необхідні файли, тоді як решту в разі потреби можна буде легко дістати зі сховища.

В сховища відправлятимуться файли, які користувачем тривалий час не використовуються. При чому вивантаження цих «непотрібних» файлів відбуватиметься автоматично, без участі самого користувача. А перерозподіл інформації проходитиме на основі аналізу поведінки власників пристрою.

Щоб повернути необхідний файл назад у пам’ять телефону, вистачить торкнутися пальцем до відповідної іконки на екрані. Повернена фотографія збережеться в повнорозмірному файлі в «хмарі», а на телефон вона прийде або в первісному дозволі, або адаптованою під екран пристрою.

Крім того, сам смартфон при підключенні до Wi-Fi автоматично копіює документи та файли в хмару. Однак цю функцію можна вимкнути, щоб економити заряд.

До речі, звільнити пам’ять в пристрої смартфон може і без підключення, адже копії файлів вже зроблені в «хмарі».

На задній панелі смартфона світитимуться чотири крихітні вогники, які свідчать про безперебійне підключення до хмари. Ще один індикатор повідомлятиме про важливі повідомлення, навіть якщо ваш телефон лежить екраном униз чи перебуває в режимі тиші.

Першу партію телефонів запустять в продаж вже в січні наступного року, а коштуватиме одна модель в середньому чотириста доларів.


Інші новини розділу