Поліція заарештувала австралійця, переплутавши сіль з метамфетаміном Автор: lesya · Опубліковано: 02.09.2015 22:31 · Розділ: Кримінал

Мешканець Австралії цілих чотири місяці провів у в’язниці. Маститим в’язням, які за гратами проводять по кілька десятків років, цей термін може видатися мізерним. Але ось для заарештованого австралійця він тягнувся цілу вічність, тим більше, що в’язень знав, що відбуває покарання незаслужено.

Молодика заарештували після того, як при перевірці машини поліція виявила у нього субстанцію, схожу на метамфетамін, дуже поширений наркотик, який у Австралії набув особливого розповсюдження. А оскільки це був вже не перший арешт в біографії мешканця Меріборо, поліцейські, довго не думаючи, надягли на нього наручники і повезли у відділок. Виявлену в автомобілі речовину відправили на експертизу.

Увесь цей час, поки поліція Квінсленда проводила експертизу, молодик пробув у в’язниці, і його пояснень ніхто й слухати не хотів. А через чотири місяці з’ясувалося, що рожевувата субстанція – це не що інше, як сульфат магнію – цілком дозволена і доступна речовина, сіль, яку частенько використовують в лікувальних цілях.

Сіль, яку перевозив у своєму авто австралієць, виявилася звичайною англійською сіллю, добутою в джерелі в місті Епсон. Це сульфат магнію, який часто використовують в медицині при лікуванні пацієнтів із сильним отруєнням тяжкими металами, при загрозі передчасних пологів, при тяжких приступах бронхіальної астми тощо, а також при лікуванні деяких захворювань серцево-судинної системи та головного мозку.

Коли в лабораторії отримали результати аналізів і з’ясувалося, що ніяких заборонених речовин австралієць не перевозив, його відпустили, а всі обвинувачення з нього зняли. Тим не менше, на поліцію та лабораторію обвалилася лавина критики – люди висловлювали невдоволення роботою поліції та криміналістів, яким уже не вперше дорікають надто довгим проведенням аналізів.

Як уже зазначалося, рівень споживання метамфетаміну в Австралії дуже високий, тож наркозалежних тут багато. Одній австралійці навіть довелося збудувати спеціальну клітку зі сталі, щоб закривати там свого наркозалежного сина.

Хлопцеві зараз сімнадцять років, і він страждає від тяжкої наркотичної залежності. За своє життя сімнадцятирічний юнак зробив щонайменше десять спроб накласти на себе руки, в результаті жодна реабілітаційна клініка не захотіла братися за його лікування. Сам хлопець зізнається, що заради дози готовий на все, тож він і погодився, щоб мати закривала його в спеціальній клітці – це краще, ніж врешті-решт потрапити до в’язниці, пояснює юнак.

На виготовлення клітки мешканка Рокгемптона витратила три тисячі доларів, однак поліція вже попередила жінку, що її можуть звинуватити в позбавленні сина волі.

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Society/v_avstralii_mat_postroila_kletku_dlya_syna-narkomana.html

Інші новини розділу