Apple зібралася підкорити Голлівуд Автор: lesya · Опубліковано: 02.09.2015 11:21 · Розділ: Нові технології

Компанія Apple, знаменитий виробник комп’ютерної техніки нового покоління, має намір освоювати нові горизонти. Недавно в пресі з’явилася інформація, що Інтернет-гігант подасться завойовувати Голлівуд - у компанії мають намір зайнятися зйомками серіалів і кіно. Ця інформація, за твердженням журналістів, просочилася з анонімних джерел.

На сьогоднішній день представники компанії Apple вже провели переговори з представниками ключових голлівудських кіностудій, висловивши власну зацікавленість у створенні розважального контенту. При цьому, кажуть у пресі, інформацію було отримано з уст самого Едді Кью, людини, що в Apple відповідає за контент.

Як стало відомо. Вже в недалекому майбутньому в Apple відкриють відділ, що займатиметься створенням відеоконтенту, який поширюватиметься через сервіси Apple. Такий крок дозволить компанії скласти гідну конкуренцію такому сервісу, як Netflix. Підбором співробітників на ключові посади нового відділу скоро займеться кадрове агентство.

Інші джерела повідомляють, що інтерес до даної сфери в Apple дуже сильний, але поки що в компанії ще не визначилися з конкретними кроками. Раніше компанія навіть запросила до співпраці Джеремі Кларксона, екс-ведучого шоу TopGear з BBC, якого звільнили з роботи. Але він відмовився, підписавши контракт з Amazon.

Дев’ятого вересня у Сан-Франциско пройде щорічна прес-конференція, на якій шанувальникам пристроїв марки покажуть новий iPhone, а також поділяться новинами про Apple TV.

На конференції експертам і потенційним користувачам продемонструють покращену версію нового смартфона - iPhone 6S. В моделі використовуватиметься міцніший алюміній, також розробники покращили її енергоефективність.

Однак вихід нового смарфтона – це не те, на що з найбільшим нетерпінням чекають експерти. Їх куди більше приваблюють новини про смарт-ТВ від Apple. Правда, приставку Apple TV компанія випустила вже давно, але декілька років поспіль ходять чутки про випуск повноцінного телевізора, що зможе транслювати потокові відео. Саме заради цього, каже дехто, керівництво компанії і веде переговори з постачальниками відео-контенту.

Масла у вогонь підливає й інтерв'ю колишнього CEO Apple Джона Скуллі, який зізнався, що компанія має намір "винайти телебачення заново". За його словами, Тім Кук має на руках всі потрібні технології, і скоро компанія дасть людям більш якісний контент.

Джерело: http://www.vestifinance.ru/articles/61878

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.