Меню останнього ланчу на «Титаніку» продадуть на аукціоні Автор: lesya · Опубліковано: 01.09.2015 21:10 · Розділ: Життя

Трагедія, що сталася більш ніж століття тому з «Титаніком», ще й сьогодні приваблює цікавих. І за шматок життя осіб, які так несподівано пішли з життя, найбільш азартні готові заплатити навіть тисячі доларів.

Недавно стало відомо, що в рамках аукціонних торгів, організованих домом Invaluable, планують продати меню страв, що подавалися пасажирам корабля в останній день.

За деякими даними, таких меню збереглося всього два чи три екземпляри, тому й за лот сподіваються виручити досить пристойну суму – п’ятдесят-сімдесят тисяч доларів. Торги відбудуться тридцятого вересня цього року.

Меню, що стане лотом популярного аукціону, датоване чотирнадцятим квітня 1912 року – саме в цей день сталася страшна трагедія.

Пасажирам лайнера місцеві кухарі пропонували скуштувати баранячу відбивну на грилі, солонину, спробувати відварних креветок та поласувати пудингом. Ще присутні могли побавити себе кількома видами сиру.

Меню, що піде з молотка, з тонучого корабля забрав такий собі Авраам Лінкольн Саломон, пасажир, що подорожував першим класом. Йому вдалося врятуватися під час аварії. І він прихопив з собою перелік страв, які подавали на кораблі. Правда, судячи із напису зі зворотного боку екземпляра, аркуш належав Ісааку Джеральду Фрауенталю, пасажиру з Нью-Йорка, який, як припускають дослідники, сидів за одним столиком з Саломоном в ресторані.

З цього ж аукціону планують продати лист, написаний ще одним пасажиром, якому вдалося вижити. А ще охочі зможуть купити квиток на використання крісла-ваг в турецьких лазнях, що функціонували на судні.

Про трагедію, що сталася на «Титаніку», відомо дуже багато. Експерти та дослідники відтворили той фатальний день до найменших дрібниць. Тепер багато хто каже, що «Титанік» просто був приречений на загибель, адже з самого початку його переслідують дивні знамення.

Теоретично судно вважалося непотопаючим – зроблене за найновішими на той час технологіями, воно було до того ж найбільшим у світі. Адміністрація корабля навіть відмовилася від значної частини шлюпок, взявши лише кількість, в яку могло б поміститися десь так половина пасажирів.

Та коли сталося зіткнення з айсбергом, і «Титанік» почав тонути, в результаті паніки в шлюпки посадили сімсот дванадцять осіб. Загинуло ж півтори тисячі пасажирів та членів екіпажу.

А ось один з останніх документальних фільмів про "Титанік":Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.