Фемінізм запропонували прирівняти до тероризму Автор: lesya · Опубліковано: 01.09.2015 07:16 · Розділ: Суспільство

Феміністки подарували жінкам права і свободи, про які ще нашим бабусям і мріяти не доводилося. Лише за можливість навчатися у школі чи університеті, за можливість покинути стіни кухні та розвиватися, жіноцтво має бути вдячним активісткам феміністичного руху до скону днів.

Втім, деякі радикальні течії фемінізму переступають межі, прийнятні для сучасного суспільства. Ну наприклад, навіщо жінці, істоті фізично слабшій за чоловіка, працювати на будові чи копати траншеї? Або виходити заміж за... іншу жінку? Це суцільне безглуздя.

Однак в сучасному світі є чимало ворогів фемінізму, і досить багато їх серед жінок, за чиї права й борються активістки. Знайшлися навіть такі, що виступили із пропозицією прирівняти фемінізм до тероризму.

Феміністки-терористки (фото з сайту http://lenta.ru/news/2015/08/27/feminism/)
Феміністки-терористки (фото з сайту http://lenta.ru/news/2015/08/27/feminism/)

Відповідну петицію було опубліковано ще рік тому, але користувачі соціальних мереж помітили її тільки зараз. За лічені дні пропозиція назбирала більше десяти тисяч підписів.

Автор скандального звернення - така собі Дженет Вілкінсон (Janet Wilkinson), мешканка Іспанії. Жінка вважає, що фемінізм таїть в собі зло і вимагає заборонити деякі його інструменти.

«Протягом багатьох років фемінізм чинив тиск на чоловіків і жінок, які просто хотіли жити своїм життям. Частенько цей процес навіть переростав у фізичний тиск на чоловіка», - зазначила автор. Ще іспанка виступила із закликом заборонити курси для жінок, на яких їм втовкмачують, ніби вони – жертви.

Фемінізм виник ще у вісімнадцятому столітті, і це поняття охоплює будь-яку боротьбу та прагнення до рівноправності чоловіків та жінок в усіх сферах нашого життя.

Однак з часом фемінізм обріс радикальними течіями, які то одностатеві взаємини пропагують, вважаючи статеві стосунки з чоловіками неприйнятними, то з засиллям «суто чоловічої» влади боряться.

Під час новорічних свят в цьому році, наприклад, одна з активісток руху підписала дитячі різдвяні подарунки своєрідними попередженнями, у яких говорилося, що і ляльки Барбі, і пістолети, якими так полюбляє бавитися дітвора, є сексистськими. В записках, що йшли разом і іграшками (а вони супроводжували п’ять сотень дитячих подарунків), батьків закликали підписати петицію проти сексизму.

Ще одні радикали феміністичного руху в лютому цього року випустили гру під iOS. Називається вона Tampon Run, і в ній пропонується гравцям від імені жінки кидати упаковки з тампонами в чоловіків. Автори гри – феміністки Софі Хаузер і Андреа Гонзалес, які вирішили, що випуском такої гри вони зможуть сформувати позитивне ставлення до менструації у суспільстві.

Джерело: http://www.centrasia.ru/newsA.php?st=1440736380

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.