Американці склали рейтинг найбільш емоцйних країн світу Автор: lesya · Опубліковано: 31.08.2015 23:45 · Розділ: Суспільство

У кожної нації – свій менталітет. І нехай це твердження вже зашуроване до дірок, і припало нальотом банальності, перетворившись на мовний штамп, із пісні, як-то кажуть, слів не викинеш… І якщо одним націям характерна стриманість і якась аристократична холодність, то інші, навпаки, не скупляться на емоції. Недарма ж ходять легенди про галасливих італійців та запальних кавказців або украй повільних естонців.

І ось недавно співробітники американського інституту громадської думки Gallup вирішили скласти свого роду рейтинг країн, де живуть найбільш емоційні мешканці. І ось, можливо, трохи несподівано, найбільш емоційною країною було визнано Болівію.

У Болівії мешкають найбільш емоційні люди (фото взято з сайту 10top.com.ua)
У Болівії мешкають найбільш емоційні люди (фото взято з сайту 10top.com.ua)

Сам рейтинг країн з найбільш емоційним населенням було опубліковано на сайті організації. За підсумками дослідження лідерами за експресивністю виявилися жителі країн Латинської Америки. Натомість країни, що колись входили до складу СРСР, виявилися найменш «емоційними» - очевидно, виною тому сувора багаторічна цензура та необхідність приховувати свої істинні переконання та почуття.

Всього в рамках дослідження було проаналізовано мешканців ста сорока восьми країн світу. Їх попрохали відповісти на запитання стосовно частоти появи таких емоцій, як гнів, тривога, радість, сум, страх – всього емоцій було десять, як позитивних, так і негативних.

Найбільш емоційною, як уже зазначалося вище, було визнано Болівію. До десятка найбільш емоційних потрапили мешканці Ель-Сальвадору, Еквадору, Філіппін, Нікарагуа, Гватемали, Іраку, Камбоджі, Колумбії та Коста-Ріки.

На останньому місці рейтингу опинилася Бангладеш – з усіх опитаних представників цієї країни ствердно на запитання про наявність будь-яких емоцій зі списку відповіли лише тридцять сім відсотків респондентів. У мешканців Грузії та Азербайджану – на диво – всього тридцять вісім відсотків респондентів. На один відсоток випередила конкурентів Білорусія – тут тридцять дев’ять відсотків мешканців зізналися, що частенько відчувають гнів та радість. В Росії та Україні живе близько сорока відсотків емоційних громадян. Молдавія та Казахстан потрапили до списку з показником у сорок один відсоток. Латвія – сорок чотири відсотки, Узбекистан – сорок п’ять відсотків, а Вірменія – сорок шість.

Джерело: http://misanec.ru/2015/08/29/nazvana-samaya-emotsionalnaya-strana-v-mire/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.