Британський художник проголосив "кінець ери людства" Автор: lesya · Опубліковано: 31.08.2015 20:03 · Розділ: Культура

Досить депресивний, моторошний і сумний проект представив недавно один британський художник, який вирішив проголосити «кінець ери людства».

У своїх роботах, представлених серією ілюстрацій та коротких анімаційних фільмів, художник на ім’я Стів Каттс (Steve Cutts) вирішив показати, як, на його думку, виглядають представники сучасного суспільства. Ілюстрації були опубліковані на сторінках видання The Metro, вони викликали хвилю коментарів у соціальних мережах, а самі журналісти назвали малюнки депресивними, а деякі навіть «справжнім пеклом».

На одній із ілюстрацій художник підняв болісну для всіх нас тему – тему гаджет-залежності. На картинці ми бачимо натовп зомбі, які тримають в руках мобільні телефони, втупившись в них напівпорожніми поглядами. Напис до ілюстрації гласить: «Для людства гра закінчена».

Ось така безрадісна картина...
Ось така безрадісна картина...

На іншій ілюстрації, не менш моторошній, видно, як миша потрапила у мишоловку. Та в якості приманки використовувався не сир чи шматочок сала, а стодоларова купюра. Миша, одягнена у костюм, лежить розпластавшись під тяжкістю пасткового металу, а красномовний символічний стікер збоку з написом «Щастя» ще більше загострює ситуацію...

На третьому малюнку Стів зобразив сучасний офіс. Всі співробітники на одне лице, одягнені в безрадісні сіро-чорно-білі костюми. Вони нічим один від одного не відрізняються, і від картинки аж віє сірістю та монотонністю… І тут один з працівників зірвався з місця і вигукнув: «Я більше не можу це стерпіти», але цей миттєвий протест закінчився невдачею – до нього вже прямують охоронці...

Люди-зомбі
Люди-зомбі

В колекції художника представлені й депресивні анімації. Одна з них вийшла під назвою «Де вони тепер?» (Where Are They Now?).

Це свого роду продовження відомого фільму «Хто підставив кролика Рождера», стилізоване Стівом Каттсом під загальну тематику. В анімаційному мультфільмі показані герої фільму, Роджер і Джессіка Реббіт, що живуть в наші дні. Вони, як і чимало середньостатистичних сімей, мешкають в одному зі спальних районів мегаполіса, харчуються в дешевих закусочних та коротають вечори за алкоголем та переглядом телевізора. Джессіка від такого життя сильно розтовстіла, і про її минулу ефектну зовнішність нагадує хіба що та ж сама червона сукня, пересипана блискітками.

Стів Каттс є досить відомою постаттю сучасності. Він живе і працює в Лондоні, і за роки своєї кар’єри встиг попрацювати з такими знаменитими брендами, як Coca-Cola, Google, Reebok, Magners, Kellogg's, Virgin, Nokia, Sony, Bacardi і Toyota.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/08/27/artist_hell/

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?