У США через шкідливу звичку вчитель 111 разів спізнився на роботу Автор: lesya · Опубліковано: 31.08.2015 17:32 · Розділ: Життя

Вчителі, викладачі та педагоги в цілому мають бути людьми відповідальними, адже саме вони подають приклад підростаючому поколінню того, якою має бути достойна поваги людина. В ідеалі так воно би й мало бути, та насправді все відбувається трохи по-іншому: вчителі – звичайні люди, тож вони, як і всі ми, піддаються спокусам та страждають від шкідливих звичок.

Саме така «шкідлива звичка» примусила одного американського учителя сто одинадцять разів за останні два роки спізнитися на роботу!

Арнольд Андерсон (Arnold Anderson) працює вчителем початкових класів в американському містечку Трентон, що в штаті Нью-Джерсі. Недавно він потрапив під суд за свої сто одинадцять спізнень на роботу. Всі ці порушення було зафіксовано всього за два останні роки. Коментуючи ситуацію, педагог пояснив, чому порушував загальноприйняті правила: приходити вчасно йому заважала шкідлива звичка.

«У мене є шкідлива звичка - я люблю снідати вранці. Напевне, доведеться від неї відмовитися», - пояснює Андерсон. Він також чесно зізнався у суді, що всі його спізнення не перевищували двох хвилин. І лише одного разу він затримався на цілих десять – і не тому, що снідав, а тому, що в нього вийшов з ладу автомобіль.

Однак сторона обвинувачення навела компрометуючі дані: в минулому навчальному році (2013-2014 навчальний рік) Арнольд порушив трудову дисципліну аж шістдесят п’ять разів. В цьому ж році у вчителя назбиралося сорок шість зафіксованих порушень.

Вчитель пояснив свої систематичні спізнення любов'ю поснідати (фото з сайту uzhd.net)
Вчитель пояснив свої систематичні спізнення любов'ю поснідати (фото з сайту uzhd.net)

Суддя уважно вислухав обидві сторони – і адміністрацію школи, і вчителя-порушника, і прийняв рішення відсторонити останнього від виконання своїх обов’язків до першого січня 2016 року. Таке рішення суддя мотивував тим, що навіть незважаючи на таку кількість спізнень і порушень, адміністрація навчального закладу ні разу не винесла вчителеві ні догани, ні іншого адміністративного стягнення.

Арнольд Андерсон зізнався, що неабияк засмучений таким рішенням суду. Правда, вчитель, який заробляє дев’яносто тисяч доларів на рік, зізнається, що було б куди гірше й зовсім втратити роботу. Він пообіцяв у майбутньому вчасно приходити на роботу і забути про спізнення. Так, тим більше, що за цей період чоловік втратить пристойну суму.

Джерело: http://atn.ua/obshchestvo/v-ssha-uchitel-opozdal-na-rabotu-111-raz-iz-za-vrednoy-privychki

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.