У Лондоні продається стильний будинок-баржа Автор: lesya · Опубліковано: 28.08.2015 19:56 · Розділ: Життя

Хочете мешкати в одному з найбільш стильних будинків сучасності? Прямуйте в банк, знімайте зі свого рахунку два з половиною мільйони євро й вирушайте у Великобританію – тут на продаж виставили унікальний дім, про який простим смертним і мріяти годі.

Будинок унікальний тим, що його збудовано на баржі, таким чином, з його вікон відкривається один з найрозкішніших краєвидів на Темзу. Ця стара баржа з розкішними апартаментами, як уже зазначалося вище, коштує два з половиною мільйони євро.

Попри те, що помешкання називається плавучим, воно прикріплене до берега, тому вслід за течією дім не попливе. Знаходиться будівля на острові Теггс неподалік палацово-паркового ансамблю Гемптон Корт в Лондоні. Площа розкішного помешкання становить двісті сімдесят дев’ять метрів квадратних.

До будинку з боку суші примикає невеличкий сад разом зі ставком, у якому, кажуть продавці, можна розводити рибу. А з боку річки до «плавучого» дому можна пришвартуватися човном. Об’єкт, підкреслюють ріелтори, просто ідеальне місце для літньої резиденції.

Острів, на якому знаходиться дім-баржа, був названий на честь Томаса Тегга, який в 1851 році брав в оренду частину острова. Томас на цьому острові збудував готель, а також відкрив завод з виробництва суден. Через деякий час ця місцина стала місцем відпочинку богеми, а на його баржах полюбляли гуляти знаменитості.

Одним із найбільш знаменитих гостей острова був автор чудової казки про Пітера Пена Дж. М. Беррі.

Зараз на острові збудовано чимало «плавучих» будинків, що представляють змішання найрізноманітніших архітектурних стилів і належать все тій же богемі - художникам, акторам, письменникам та музикантам.

Наприкінці минулого століття помешкання на острові придбав і Девід Гілмор, учасник знаменитого рок-гурту Pink Floyd. У 1986 році він переобладнав будівлю на студію звукопису, де було записано чимало знаменитих альбомів групи, серед яких і Momentary Lapse of Reason та The Division Bell.

До речі, виставлений на продаж дім – не перший «плавучий дім» у світі. Зі старих кораблів, списаних з рахунків, можна переобладнати розкішне помешкання, що й роблять люди з розвиненою фантазією.

Ось такий дім-баржа продається у Британії (фото з сайту https://twitter.com/DailyMailUK/status/636196096490999808/photo/1?ref_src=twsrc^tfw)
Ось такий дім-баржа продається у Британії (фото з сайту https://twitter.com/DailyMailUK/status/636196096490999808/photo/1?ref_src=twsrc^tfw)

Правда, дехто йде ще далі, і створює будиночки з… уламків старих кораблів. Так, два роки тому один британський телеведучий в ефірі передачі показав, яке житло йому вдалося збудувати з усілякого непотребу, серед якого були ілюмінатори, старі дошки, двері та інший мотлох, який можна знайти на березі, де терпіли аварії кораблі.

Кевін Маклакд, ведучий телешоу Grand Designs, вирішив збудувати невеликий пляжний будиночок на площі в сто футів у Сомерсеті. Кевін подбав про те, щоб з вікон його скромного помешкання відкривався чудовий вид на тиху затоку.

А ось що збудував голими руками британський журналіст (фото з сайту www.telegraph.co.uk)
А ось що збудував голими руками британський журналіст (фото з сайту www.telegraph.co.uk)

Матеріалом для будівництва будиночка стали уламки кораблів, ілюмінатори літака та навіть візки із супермаркету. Душ Кевін обладнав у старій телефонній будці, де вода ллється прямо з телефонної трубки.

Плиту для приготування їжі винахідливий британець обладнав у корпусі російської морської міни. Всього на матеріали для цього крихітного помешкання пішло близько п’яти тисяч фунтів.

Джерело: http://realty.newsru.com/article/27aug2015/houseboat

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.