Суд заборонив 13-літній дівчинці здійснити рекордну подорож Автор: Lesly · Опубліковано: 28.08.2009 14:50 · Розділ: Життя

13-річна Лаура Деккер з Голландії мріє стати наймолодшою людиною, що здійснила навколосвітню подорож, однак місцевий суд виніс незвичайне рішення, яким довірив майбутнє дівчинки Раді з питань захисту дітей.

Лаура Деккер провела свої перші чотири роки життя на морі зі своїми батьками, які повністю підтримують її бажання про тривале самостійне плавання. Проте, згідно з постановою суду, будь-які важливі рішення стосовно її майбутнього необхідно буде погоджувати зі службами захисту дітей. Рада Голландії з питань захисту дітей (Dutch Council for Child Protection) взяла її під свою часткову опіку терміном на два місяці, хоча незалежний дитячий психолог підтвердив, що дівчинка готова відправитись в цю ризиковану подорож.

Соціальні працівники припускають, що плани дівчинки можуть бути пов’язані з бажанням вразити батьків і, що вона надто юна, щоб усвідомити всі можливі небезпеки дволітнього плавання. А психологи стверджують, що повна ізоляція протягом плавання може виявитися руйнівною для 13-літньої дівчинки на цьому важливому етапі формування особистості.

Адвокат Річарда Деккера, батька дівчинки, повідомив, що його не дивує вирок суду: "Я чекав цього. Це було дуже складне рішення для суддів. Якщо б вони погодилися дати дозвіл на плавання, тоді кожен підліток міг би сказати "я не хочу ходити до школи. Як Лаура, я відправляюся в дворічне плавання".

"В іншому випадку, якщо б вони відповіли ні, це б мало негативні наслідки для розвитку спорту в Голландії. Тому, дане рішення - чудовий компроміс: розглядатися буде кожен окремий випадок."

Вчора наймолодшим моряком, що самостійно здійснив плавання довкола світу було визнано 17-літнього Майка Пелгама (Mike Pelham) з Поттерс Бар (Potters Bar) у Хертфордширі (Великобританія). Крім того, у віці 14 років він самостійно перетнув Атлантику завдяки чому він увійшов до книги рекордів Гінеса.

Джерело: timesonline.co.uk


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.