Японський шеф-кухар запропонував відвідувачам каррі зі смаком екскрементів Автор: lesya · Опубліковано: 28.08.2015 15:00 · Розділ: Життя

Для справжніх екстремалів у плані гастрономічних уподобань представив нову страву один японський кухар – він запропонував відвідувачам свого власного закладу унікальне блюдо – каррі зі смаком… екскрементів.

Втім, каррі – не єдиний екзотичний експеримент в житті японського шеф-кухаря. Свого часу він був зіркою порно-фільмів, то ж експериментувати з лайном чоловікові доводиться не вперше. Каррі зі смаком екскрементів матимуть можливість скуштувати всі відвідувачі закладу.

Створюючи нову страву, Кен Симідзу (Ken Shimizu), власник ресторану і шеф-кухар за сумісництвом, зізнався, що вирішив поєднати воєдино свої обидві професії: професію кухаря, якою він займається зараз, та колишню професію актора фільмів для дорослих, яка частенько змушувала його їсти людські екскременти.

Досвідчений знавець смаку людського лайна каже, що на створення рецепту у нього пішло три роки. Свою страву він готуватиме з повністю їстівних інгредієнтів, без додавання фекалій. Тим не менше, каррі і на вигляд, і на запах та смак нагадуватиме характерну гірку темно-коричневого кольору. До того ж подаватимуть її в посудині, що формою нагадує унітаз.

Колись японський шеф-кухар працював порноактором (фото взято з сайту www.manager.co.th)
Колись японський шеф-кухар працював порноактором (фото взято з сайту www.manager.co.th)

Симідзу розповів, з чого готуватиме унікальну страву. Це, за його словами, чайне листя, гіркий гарбуз і порошок какао – кухар вважає, що саме такі смакові якості у людського лайна. Як би там не було, посперечатися зі «знавцем» мало хто зможе.

Професію порноактора Кен змінив на професію кухаря (фото з сайту blackgames.myblog.it)
Професію порноактора Кен змінив на професію кухаря (фото з сайту blackgames.myblog.it)


Сам японець каже, що при дотриманні правильних пропорцій легко отримати страву, що зовні, за смаком і за запахом нагадує людські екскременти.

Кен Симідзу неабияк зрадів можливості пригостити унікальним місивом своїх відвідувачів. Однак його захвату самі відвідувачі ресторану не розділили: більшість клієнтів із жахом поставилися до пропозиції скуштувати каррі зі смаком лайна.

І лише шість відсотків любителів гастрономічного екстриму заявили, що готові скуштувати нове блюдо. Натомість десять відсотків колишніх клієнтів обурено зізналися, що більше й ногою не ступлять в ресторан порноактора і шеф-кухаря Кена Симідзу.

А один з відвідувачів навіть порадив додати японцю до своєї страви марихуану – так, каже він, клієнтів стане ще більше.

Джерело: http://www.etotupo.ru/business/3583-karri-so-vkusom-ekskrementov-tolko-v-yaponii.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.