Дослідники заявили, що Єва була створена не з ребра Адама Автор: lesya · Опубліковано: 28.08.2015 13:37 · Розділ: Цікаві факти

Досить цікаву гіпотезу висунули недавно учені. Припущення, висунуте ними, здатне довести до праведної люті феміністок та жінок, що відстоюють свої гендерні права. А ось чоловіки-женоненависники, напевне, після цього твердження повірили в науку: вчені Американського єврейського університету, що знаходиться в Бел-Ер Зайон Зевіта, якимось чином з’ясували, що Єва, перша жінка на Землі, була створена не з ребра Адама, а з пріапової кістки. Ця кістка, кажуть експерти, знаходиться в статевих органах багатьох ссавців, серед яких і людиноподібні мавпи, але в самої людини її немає.

А легенда про ребро, каже професор університету, стала результатом неправильного перекладу.

Якою б невигідною багатьом жінкам не здавалася ця теорія, слід визнати, що таке й справді могло трапитися (мається на увазі помилка з перекладом). Неправильний переклад багатьох старовинних книг призвів до чималих розбіжностей та гіпотез, породивши навіть окремі релігії.

А серед євреїв, до речі, часто обговорюються варіанти неправильного перекладу Біблії. Наприклад, одна з релігійних конфесій іудеїв каже, що Богородиця зовсім не була незайманою і ні про яке непорочне зачаття й говорити не варто. Це була звичайна собі праведна жінка, яка народила дитину від свого чоловіка Йосипа. Але в результаті співзвучності двох лексем – «жінка» та «діва» й було допущено помилки, яка, за твердженням низки євреїв, і лягла в основу християнства (до речі, інтерпретацію цієї теорії можна зустріти в кінематографі – у фільмі «Великий куш» Гая Річчі якраз про це говорять бородаті євреї).

Труднощі з перекладом стають причиною багатьох непорозумінь і сьогодні. Тож якщо вам потрібен нотариальный перевод, звертайтеся за допомогою до перевірених фахівців, адже навіть невелика неточність може не те що завадити вашим планам, але й зламати кар’єру чи пустити під відкіс увесь бізнес.

Фото з сайту http://korrespondent.net/tech/science/3550103-nevernyi-perevod-uchenye-zaiavyly-chto-eva-sozdana-ne-yz-rebra-adama
Фото з сайту http://korrespondent.net/tech/science/3550103-nevernyi-perevod-uchenye-zaiavyly-chto-eva-sozdana-ne-yz-rebra-adama

Що ж стосується скандальної гіпотези, висунутої фахівцями Зевіта, слово «ребро» було невірно вжито в канонічних Книги Буття. Експерти із давніх семітських мов вважають, що давньоєврейське першоджерело вживало слово, трактоване як «ребро» в іншому значенні. Малася на увазі кістка, відома сьогодні науці як бакулюм, пріапова або жолобкова кістка.

Цю гіпотезу було опубліковано на сторінках "Біблійного археологічного огляду" – вісника, видавництвом якого займається все та ж американо-єврейська спільнота.


Інші новини розділу