В Індії за образу літньої жінки заарештували папугу Автор: lesya · Опубліковано: 27.08.2015 18:47 · Розділ: Кримінал

Папуги – птахи цікаві та непередбачувані: вони можуть і розсмішити до болю в животі, і до сліз довести.

Цими днями в Індії було заарештовано папугу, який нагрубив одній літній жіночці. «Потерпіла» написала на птаха заяву, в якому звинуватила його у вживанні нецензурної лексики на її адресу.

Літню мешканку Індії на ім’я Джанабай лайливий папуга і справді дістав. Кожного разу, коли вона проходила повз дім свого пасинка, який і є власником птаха, папуга на прізвисько Харіяма вигукував на її адресу нахабну лайку. І так відбувалося кожного разу, коли жінка проходила повз дім Суреша Сакхаркара, якому жінка доводиться мачухою.

Врешті-решт їй це надокучило, і вона звернулася за допомогою до правоохоронних органів. У поліції вона розповіла, що папуга переслідує її ось уже два роки. Кожного разу, як тільки птах забачить стару на вулиці, він обзиває її лайливими словечками, яких, як каже жінка, його навчив її пасинок Сакхаркара. З останнім Джанабай не живе разом ось уже кілька років через майнові суперечки.

У поліцію стара зверталася тричі, та лише її останнє звернення призвело до певних результатів. Правоохоронці врешті-решт зглянулися на скарги жінки і заарештували нахабного папугу. Після цього вони почали проводити розслідування інциденту.

Правда, папуга у відділку, мов на зло, не вимовив жодного лайливого слова, хоча Джанабай лише те й робила, що мелькала йому перед очима. «Ми спостерігаємо за папугою. Проте за час перебування в поліції він не вимовив жодної лайки», - чесно зізнався інспектор поліції.

Незважаючи на те, що слідчий експеримент провалився, папугу власникові не повернули, а відправили на психологічну реабілітацію в департамент лісного господарства.

Арешт нахабного папуги привернув увагу журналістів, і пернатий «зловмисник» навіть потрапив у кримінальну хроніку. Пропонуємо вам переглянути емоційне і кумедне відео індійський новин, яке, хоч і залишиться для більшості незрозумілим, може добряче насмішити.

До речі, унікальні папуги живуть не лише в Індії, але і в Україні. Раніше в Інтернеті популярність здобув ролик, на якому папуга співає Гімн України. Це патріотичне пернате створіння не лише непогано потрапляє в такт, але й знає майже усі слова Державного Гімну України.

Можете оцінити спів пернатого самі:


Джерело: http://novoston.com/news/popugay-arestovan-za-oskorblenie-pozhiloy-zhenshchiny-30386

Інші новини розділу