Відверте зізнання "гладкої" шведської моделі шокувало інтернет Автор: lesya · Опубліковано: 27.08.2015 16:11 · Розділ: Життя

Модна індустрія останніх років подарувала світові сплеск анорексії – в бажанні відповідати модельним параметрам дівчата відмовляються від їжі, що доводить їх організм до повного виснаження, а іноді навіть до смерті.

І хоча в останні роки провідні модельні агентства починають пропонувати світові моделей, що хоч трохи нагадують жінок, а не кістляві вішалки, все ж тяжіння до надмірної худорлявості викоренити не так просто.

Щоб продемонструвати таку несправедливість у нав’язуванні худорлявості дівчатам, дев’ятнадцятирічна модель зі Швеції зняла відверте відео, яке назбирало чимало переглядів та коментарів.

Агнес деякий час працювала моделлю. Правда, останнім часом дівчина зіткнулася з труднощами у пошуку роботи.

Агнес, яка важить п’ятдесят сім кілограмів при рості сто вісімдесят сантиметрів, не захотіло брати на роботу жодне модельне агентство – мовляв, вона "занадто велика". Обурена дівчина вирішила зняти свою фігуру на відео, щоб сторонні люди змогли її оцінити та порадити, варто дівчині худнути чи ні.

«Занадто велика» Агнес Вікторія Хеденгард виклала зроблений нею запис на своїй сторінці у «Фейсбуці». Спершу вона звернулася до користувачів шведською, але потім вирішила записати аналогічний ролик на англійській, щоб більше користувачів її зрозуміло та підтримало.

«Я не маю роботи з тих пір, як в індустрії почали вважати, що я надто велика. Вони думають, що я важу забагато. Я зв'язувалася з багатьма великими агентствами і клієнтами, які були дійсно зацікавлені у співпраці зі мною. Та як тільки вони дізнавалися про мої параметри, починалися проблеми», - зізналася Хеденгард.

Агнес сказали, що вона надто товста, щоб бути моделлю (фото з сайту www.voici.fr)
Агнес сказали, що вона надто товста, щоб бути моделлю (фото з сайту www.voici.fr)

На даний час дівчина важить п’ятдесят сім кілограмів, і індекс маси її тіла заледве перевищує сімнадцять одиниць. А це, як відомо, нижче норми. Але представникам модної індустрії цього замало - вони кажуть, що в дівчини надто великий зад і широкі стегна.

Агнес розповіла, чому вирішила зняти відео. Вона хоче показати всім, що більша частина модельної індустрії переконана, що ви не повинні виглядати так, як вона. Але це – повний абсурд, вважає модель.

Дівчину підтримало чимало користувачів, що принесло їй неабияке задоволення. А декілька модельних агентств навіть погодилися, що вимоги до стрункості слід давно переглянути.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.