Windows 10 зможе блокувати піратські ігри Автор: lesya · Опубліковано: 27.08.2015 15:45 · Розділ: Нові технології

З онлайн-піратством в цивілізованому світі ведуть активну боротьбу, справедливо (якщо вдуматися, і це слід визнати) прирівнюючи нелегальне скачування програм, фільмів чи музики до звичайнісінької крадіжки.

У багатьох країнах світу зараз активно приймають закони, спрямовані проти піратства інтелектуальної власності, що набуло в останні роки особливої популярності завдяки розповсюдженню Інтернету.

Боротьба з піратством внесла зміни практично в усі сфери нашого життя. Приміром, студенти, які ще кілька років тому раділи можливості скачати з Інтернету готовий реферат чи курсову роботу, сьогодні не можуть вже цьго зробити так легко: чимало ВУЗів підключаються до спеціальної програми перевірки текстів на унікальність, щоб виявити, писали ви роботу самостійно, чи завантажили її з інтернету. Найбільша проблема в тому, що програми перевірки текстів – це все одно машини, і часто навіть самостійно написані реферати, курсові чи дипломні вони розцінюють як плагіат. А все тому, що текст може бути густо пересипаний термінами, які автоматично розпізнаються програмою як неунікальний контент, і які іншими словами замінити просто неможливо. На щастя, є спеціальна програма http://antiplagius.ru/antiplagiat-referat.html, яка дозволить «унікалізувати» неунікальний текст, чим полегшить життя і без того бідним та загнаним студентам.

Та якщо у випадку з науковими роботами можна посперечатися, де плагіат, а де "опрацювання джерел", то у випадку з програмами, фільмами, музикою, книгами та іншим контентом одразу все ясно: нелегально отриманий контент є незаконним, і з цим потрібно боротися.

З онлайн-піратством ведуть боротьбу в усьому цивілізованому світі (фото з сайту news.onru.ru)
З онлайн-піратством ведуть боротьбу в усьому цивілізованому світі (фото з сайту news.onru.ru)


Робити це недавно вирішила компанія Microsoft, яка оснастила свою нову операційну систему можливістю блокувати роботу піратських програм.

Так, на сайті компанії зазначається, що користувач, який при скачуванні програми погоджується з користувальницькою угодою, автоматично дозволяє корпорації визначати і блокувати неавторизоване "залізо", встановлене в систему.

Більше того, сервіси Microsoft не лише ідентифікуватимуть піратське програмне забезпечення, але й зможуть його блокувати. На сайті компанії зазначається, що іноді для продовження використання Служби доведеться перевстановити програму. Однак поки що невідомо, якого саме ПЗ це стосується та які пристрої маються на увазі.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.