Дорогі парфуми викликають гормональний дисбаланс Автор: lesya · Опубліковано: 27.08.2015 15:11 · Розділ: Цікаві факти

Стильна сучасна жінка не може уявити свого життя без улюблених парфумів. А дарма, кажуть експерти: виявляється, використання парфумів часто стає причиною гормонального дисбалансу - для жінки явища дуже небезпечного.

Справа в тому, що до складу навіть найдорожчих парфумів входить набір небезпечних для здоров’я хімічних речовин, які не лише викликають алергію, але й часом можуть призвести до порушення гормонального балансу.

При цьому з’ясувалося, що використанням небезпечних речовин зловживали й знамениті на увесь світ бренди.

В рамках свого дослідження представники Товариства по боротьбі за безпечні косметичні засоби проаналізували сімнадцять зразків парфумів різних виробників. Виявляється, крім зазначених на упаковці речовин (а їх назбиралася п’ятдесят одна) виробники використовують ще сорок, про які воліють змовчати.

В середньому кожен зразок проаналізованих духів містить близько чотирнадцяти секретних інгредієнтів. Особливо велику кількість «секретних» складників було виявлено в парфумах марки Giorgio Armani Acqua Di Gio (сімнадцять), Chanel Coco (вісімнадцять) і American Eagle Seventy Seven (двадцять чотири).

Ці приховані речовини здатні викликати алергенні реакції та навіть астматичні приступи. А ще вони призводять до гормонального дисбалансу.

В плані гормонів лідером виявилися духи Jennifer Lopez J «Lo Glow» - тут експерти виявили аж сім складників, які порушують роботу жіночої гормональної системи. Шість цих компонентів копіюють поведінку та дію естрогену, тоді як один із них взагалі порушує роботу щитовидної залози.

Втім, навіть такі невтішні дані не здатні зупинити жінок при покупці улюбленого аромату: мало що прийде в голову експертам та ученим! Якщо так вважати, то й взагалі з дому виходити шкідливо, подумає переважна більшість представниць прекрасної статі, і вирушить обприскувати себе такими «небезпечними» парфумами.

Духи роблять кожну жінку неповторною (фото з сайту leyma.ru)
Духи роблять кожну жінку неповторною (фото з сайту leyma.ru)

Сучасний ринок косметики та парфумерії представлений найрізноманітнішими екземплярами. Це і класичні аромати, що додавали шарму ще нашим прабабусям і додають тепер нам, і суперстильні та суперсучасні новинки, які задовольнять потреби навіть найвибагливішої модниці. До речі, вибрати найчарівніший аромат ви зможете на сайті http://beauty-insider.com.ua/parfumeria/zhenskaya.

Крім традиційних квіткових та фруктових ароматів, є насправді унікальні екземпляри – раніше у Франції запропонували духи з запахом… покійної людини.

Однак лякатися не варто – це зовсім не означає, що вам доведеться вдихати аромат постапокаліптичного Всесвіту. Розробники мають на думці куди благородніший посил – вони пропонують замовникам відтворити аромат близької їм людини, яка пішла з життя. Такі духи, вважають автори ідеї, допоможуть легше пережити втрату.

Автором ідеї виступила Катя Апалагеті, яка на момент винаходу болісно переживала втрату батька. Тоді вона й вирішила створити духи, які б допомогли відтворити його запах. Вона проконсультувалася зі спеціалістами, і ті підтвердили, що молекули унікального запаху людини можна відтворити навіть за шматком його вбрання.

За один флакон таких духів доведеться заплатити шістсот доларів, а на їх виготовлення слід чекати чотири дні.


Інші новини розділу