"Фу, яка гидота": мешканка Білорусії ледь не отримала 4 роки в'язниці за коментар до порноролика Автор: lesya · Опубліковано: 26.08.2015 21:53 · Розділ: Життя

Якщо ви потайки від інших любите переглядати порно, краще його не коментувати: за розповсюдження порнографії в більшості країн колишнього Союзу карають законом. У Білорусії цими днями до в’язниці ледь не потрапило двійко молодих студентів, які, самі того не відаючи, займалися поширенням порнографії.

Правда, на щастя для обох, «злочинці» потрапили під амністію. Пощасти їм трохи менше, і вони б чотири роки провели за ґратами.

Обидва мешканці білоруського Гомеля й знати не знали, що займаються розповсюдженням порнографії. Хлопець, що працює продавцем, після перегляду відео «Вконтакті» випадково додав його собі на сторінку, що побачили його друзі та знайомі. Сам хлопець стверджує, що не мав ані найменшого наміру цього робити, і як таке сталося, він навіть уявлення не має.

Ще кумедніша ситуація трапилася з мешканкою Гомеля, молодою студенткою. Переглянувши порноролик, дівчина вирішила залишити до нього коментар і написала «Фу, яка гидота». Цей запис також висвітлився у дівчини на сторінці. Його побачили співробітники моніторингової служби, і дівчину звинуватили у розповсюдженні матеріалів порнографічного змісту.

Проти обох любителів порнографії було порушено кримінальні справи за статтею 342 частини 2 «Виготовлення і розповсюдження порнографічних матеріалів або предметів порнографічного характеру», пояснили слідчі.

За даними правоохоронців, обоє «правопорушників» могли отримати до чотирьох років позбавлення волі, але їм пощастило, і вони потрапили під амністію через те, що є мешканцями радіоактивної зони відчуження.

І поки у Білорусії за розповсюдження порно карають законом, в Німеччині рекламою матеріалів «для дорослих» займаються провідні компанії. Правда, роблять вони це випадково.

Трохи раніше знаменитий виробник гострого кетчупу Heinz надрукував на своїй упаковці код, який вів на сторінку сайту для дорослих. Помилку виявив мешканець Німеччини Даніель Корелл, палкий шанувальник «гостренького». Придбавши пляшечку улюбленої приправи, він просканував код на упаковці (код пропонує споживачам створити власний логотип для марки) і виявив, що замість сайту виробника він потрапив на ресурс для любителів вже іншого «гостренького» - на сайт порно та еротики. Перевіривши ще кілька пляшок, Корелл написав про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук». Правда, виробник кетчупу вибачився за помилку, і подарував уважному споживачеві ще пляшку кетчупу з оригінальною етикеткою.

Джерело: http://ru.delfi.lt/misc/celebrities/yunyj-tajvanec-prodyryavil-kartinu-stoimostyu-15-mln.d?id=688318

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.