Microsoft патентує розумний одяг, який б'є струмом в момент отримання СМС Автор: lesya · Опубліковано: 25.08.2015 21:25 · Розділ: Нові технології

Фантазія Інтернет-гігантів меж не має – недавно компанія Microsoft отримала патент на випуск «розумного вбрання», яке матиме функцію сповіщення про надходження нового e-mail за допомогою розряду току.

Новинка від «Майкрософт» являтиме собою пристрій, оснащений інтерфейсом, що впливає на шкіру. Пристрій вбудовуватимуть у вбрання, і він сповіщатиме користувача про надходження нових повідомлень невеликої потужності електричним розрядом.

Ймовірно, йдеться у патенті, пристрій можна буде використовувати для нагадування про важливу зустріч, майбутню подію чи невиконані завдання.

У такий спосіб в Microsoft сподіваються позбавити користувачів необхідності постійно втуплюватися в екран смартфона, щоб не пропустити важливе СМС чи телефонний дзвінок. В сучасному світі така поведінка вважається верхом нахабства, і щоб зарекомендувати себе з кращої сторони, слід запхати свій смартфон подалі – з поля зору та слуху.

Виробництвом розумного вбрання цікавиться чимало компаній (фото з сайту www.vestiturkey.com)
Виробництвом розумного вбрання цікавиться чимало компаній (фото з сайту www.vestiturkey.com)

Але якщо так вчинити, можна пропустити важливий дзвінок, що теж пахне негараздами чи, як мінімум, неприємностями. Далеко не всі користувачі чують вібрацію в кишені штанів чи у сумочці, та й використання пристрою на кшталт Google Glass не завжди прийнятне з суспільної точки зору, зазначається у патенті.

Отож Microsoft має намір створити спеціальний сенсор, який би надсилав незначні електричні імпульси при кожному повідомленні про нову подію, виключаючи можливість пропустити що-небудь важливе, незалежно від того, як складуться зовнішні обставини.

Цей сенсор, зазначає в патентній заявці Microsoft, можна вплітати в тканину. Наприклад, розміщувати у взутті чи на футболках (ілюстрації цих елементів гардеробу йдуть у супроводі до патенту).

Ще автори ідеї зазначають, що сенсор може використовуватися в різних сферах, не лише для сповіщення про надходження повідомлення. Наприклад, оснащена сенсором футболка зможе попереджати свого власника про те, що їй пора на ганчірки чи в пральну машину.

Чи скоро подібна розробка почне використовуватися в серійних пристроях Microsoft, невідомо, адже наявність патенту ще нічого не означає. Але останнім часом все більше потужних компаній цікавляться виробництвом «розумного» вбрання. Раніше про плани створити щось подібне заявили Google та Levi's.

Джерело: http://lastnews.com.ua/business-news/77645-microsoft-patentuet-umnuyu-odezhdu-kotoraya-bet-tokom-v-m

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.