Німецька студентка переїхала жити в поїзд Автор: lesya · Опубліковано: 25.08.2015 11:59 · Розділ: Події у світі

На оригінальний і трохи ризикований крок зважилася недавно одна молода мешканка Німеччини. Дівчина вирішила покинути квартиру, за оренду якої щомісяця доводилося платити пристойну суму, і переїхала жити в… поїзд.

Так, студентка на ім’я Леоні Мюллер (Leonie Müller) оселилася в поїзді заміст того, щоб винаймати квартиру.

За словами дівчини, таке житло обходиться дешевше, ніж традиційне помешкання, та й вражень воно дарує набагато більше.

Правда, Леоні не доводиться щодня купувати квиток на потяг, і їй не загрожує ситуація, коли пасажири розкупили всі квитки, а їй більше ніде подітися. Від цього Мюллер себе вберегла, придбавши навесні цього року абонемент, що дозволяє подорожувати на будь-якому поїзді в межах країни.

Студентка зізнається, що їй щомісяця вдається заощаджувати близько сімдесяти доларів. За місячний абонемент вона заплатила триста вісімдесят доларів, тоді як за орендоване помешкання доводиться платити мінімум чотириста п’ятдесят доларів.

Втім, переїхати мешкати в поїзд дівчину спонукало не лише бажання заощадити. Вона хотіла стати свого роду натхненням для людей, які під впливом життєвих негараздів впадають у відчай та опускають руки.

«Є набагато більше можливостей, ніж ми думаємо». Ще Мюллер пояснила, що її експеримент допоможе їй вчитися, адже свою дипломну роботу вона має намір написати на основі здобутого досвіду від своєї експериментальної подорожі.

Мюллер розповіла, що в захваті від того відчуття свободи, яке подарувала їй відмова від знімної квартири. «Я дійсно відчуваю себе в поїздах як вдома і можу відвідати багато різних міст. Неначе весь час на канікулах», - ділиться своїми враженнями німецька студентка.

В транспорт Леоні сідає вночі, в основному для того, щоб поспати. У туалетах поїзда вона миє голову та приймає душ, а у вагоні виконує домашнє завдання. Часом Мюллер йде в гості до родичів або свого хлопця, де й залишається на нічліг.

Ще дівчина зізнається, що після того, як вона стала пасажиркою, її стосунки з бойфрендом пішли на краще. Колись вони змушені були спілкуватися на відстані, що явно не найкращим чином позначалося на їхніх взаєминах. Тепер же студентка отримала нагоду навідуватися до коханого частіше, від чого обоє тільки у виграші.

Скільки часу планує протриматися Мюллер, не повідомляється, але, за словами Леоні, поїзд цілком придатний для оселі, і переселятися в квартиру їй навряд чи найближчим часом захочеться.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/08/23/vpoezde/

Інші новини розділу