Вчені довели, що жінкам в Інтернеті дошкуляють чоловіки-лузери Автор: lesya · Опубліковано: 24.08.2015 22:51 · Розділ: Суспільство

Часто в соціальних мережах та на форумах жінки натикаються на хамство, і часто з боку чоловіків. Їх то змушують сидіти на ККК (кухні, в церкві та з дітьми), то взагалі називають тупими створіннями. Недавно дослідники довели, що в переважній більшості випадків жінок в Інтернеті дістають… чоловіки-лузери.

Втім, цей факт не є новим: багато хто догадувався, що саме чоловіки-невдахи порскають найбільшою ненавистю проти всього жіноцтва. Однак тепер це – загальнопідтверджений і науково доведений факт, пишуть журналісти.

Майкл Касумович, співробітник Університету Нового Південного Уельсу, та Джеффрі Кузнекофф з Університету Майамі провели цікаве дослідження, результати якого на минулому тижні було опубліковано в журналі PLOS One. Вони, ці результати, "не повинні ні для кого стати сюрпризом": жінкам в інтернеті найчастіше дошкуляють чоловіки з проблемами, пояснюють журналісти The Washington Post.

Фото з сайту obozrevatel.com
Фото з сайту obozrevatel.com

В рамках дослідження вчені проводили спостереження за взаємодією чоловіків і жінок у процесі гри в Halo 3 – це такий шутер для консолі Xbox 360. В результаті вчені помітили цікавий факт: між собою чоловіки, незалежно від майстерності та ходу гри, як правило, поводяться привітно. Гравці, яким щастить, розсипають компліменти і чоловікам, і жінкам. Але ось ті чоловіки, які в грі продемонстрували найгірші результати, дуже часто говорили гидоти гравцям жіночої статі. Тож чоловіки-сексисти, пояснює Кейтлін Дьюї, - це в буквальному сенсі лузери.

І її слова – небезпідставні, адже перед тим, як зробити такий скандальний підсумок, Кейтлін поцікавилася в учених, чи можна застосовувати отримані в ході дослідження результати для життєвих ситуацій. І отримала ствердну відповідь.

Вчений каже, що комп'ютерні ігри - це відмінна модель для вивчення поведінки в дійсності, «і особливо це стосується Halo 3» - ця гра є анонімною, до того ж вона передбачає постійні короткочасні зустрічі з іншими учасниками, серед яких більшість чоловіків.

У багатьох мережевих спільнотах «недавній приплив жінок підірвав сформовану раніше соціальну ієрархію. Чоловіків з числа лідерів це явище не турбує, але ось хлопцям з нижньої сходинками ієрархії, яким воно загрожує великими втратами в статусі, те, що відбувається, видається дуже небезпечним», пояснює Касумович.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.