Розроблено ноутбук з двома повноцінними дисплеями Автор: Вікторія · Опубліковано: 28.08.2009 13:11 · Розділ: Нові технології

Американська компанія gScreen в четвертому кварталі цього року планує розпочати продаж ноутбука Spacebook, обладнаного двома повноцінними дисплеями з діагоналлю 15,4 дюйма. У звичайному стані екрани Spacebook ховаються один за одним, і користувач має доступ тільки до основного дисплею. При необхідності, спеціальний механізм дозволяє розсунути РК-панелі в сторони, подвоївши таким чином робочу поверхню екрану.

В основу портативного комп'ютера покладено процесор Intel Core 2 Duo P8400 з двома ядрами і тактовою частотою 2,26 ГГц. Об'єм оперативної пам'яті в базовій комплектації складає 4 Гб, місткість жорсткого диска - 320 Гб.

Фото взято з сайту compulenta.ru
Фото взято з сайту compulenta.ru

Ноутбук може комплектуватися графічним акселератором nVidia GeForce 9800M GT або Quadro FX 1700M з 512 Мб пам'яті. Серед іншого слід згадати інтерфейс HDMI і дев’ятикоміркову акумуляторну батарею. Портативний комп'ютер з двома екранами вже пропонує компанія Lenovo. Щоправда, у ноутбука ThinkPad W700ds дисплеї мають різний розмір: діагональ основного складає 17 дюймів, а допоміжного, що висувається з правій частині верхньої кришки, - 10,6 дюйма.

Джерело compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.