Бухгалтер-рецидивіст, що вкрав у клієнтів $5 млн, знову взявся за своє Автор: lesya · Опубліковано: 24.08.2015 12:19 · Розділ: Події у світі

Чи довірили б ви людині, яка вкрала у своїх клієнтів п’ять мільйонів доларів, свої гроші? Навряд чи. Але знаходяться такі, хто без докорів сумління віддає свої грошики відомому бухгалтеру-рецидивісту, який свого часу пограбував своїх же клієнтів.

Правда, зловмисник трохи підправив своє прізвище та резюме, поновив втрачену ліцензію і далі працює бухгалтером, проводячи трансформации отчетности в формат мсфо та інші фінансові орперації. Під яким прізвищем зараз працює рецидивіст, невідомо, але до моменту свого ув’язнення чоловік був відомий як Стівен Корсо.

Кілька років тому Корсо викрав у своїх клієнтів п’ять мільйонів доларів, за що й потрапив під арешт. Щоправда, він погодився співпрацювати зі слідством, за що й отримав менший термін ув’язнення. Однак крім року у в’язниці Корсо втратив ліцензію на право надавати бухгалтерські послуги.

Тим не менше, відмовлятися від професії, незважаючи на всі свої обіцянки, чоловік не захотів: він трохи поправив резюме та змінив прізвище, і далі продовжив роботу бухгалтера.

Щоб уникнути тривалого ув’язнення (Корсо загрожувало вісім років тюремного терміну), він погодився співпрацювати зі слідством, і роздобув настільки важливі дані, що термін йому скоротили до одного року. Завдяки інформації, роздобутій Корсо, поліції вдалося викрити двох продажних поліцейських, що співпрацювали з мафією, і які тепер відбувають довічне ув’язнення.

У 2009 р бухгалтер звернувся до суду з проханням пом’якшити йому покарання – Стівен мало не клявся в тому, що виправився. Він пообіцяв ніколи більше не працювати бухгалтером.

Фото з сайту www.vedomosti.ru
Фото з сайту www.vedomosti.ru

Але тепер з’явилася інформація, ніби Корсо і зараз веде фінансову звітність однієї компанії, акції якої коштують менше долара. Зараз ведеться розслідування, і цілком ймовірно, що воно завершиться новим тюремним терміном.

За попередніми даними, після в’язниці Корсо створив нове резюме, в якому зазначається, що він має ліцензію сертифікованого бухгалтера та ступінь Корнелльского університету. В університеті ж знайти дані, представлені в резюме Корсо під вигаданим ім’ям, неможливо, – їх просто немає.

Зараз на Корсо полює не лише поліція. Розшукати його намагається і колишня дружина, якій він винен сто дванадцять тисяч доларів несплачених аліментів. А поліцейські, що працювали на мафію, обіцяли «вмочити Корсо з головою в кислоту». Тим не менше, він непогано заховався, кажуть експерти: ринок компанії, де акції коштують менше долара, практично не контролюється, тому це ідеальне середовище для тих, хто хоче сховатися. За даними слідства, принаймні двом компаніям з цього ринкового сегменту довіряти не варто – з ними співпрацював «оновлений» Корсо.


Інші новини розділу