В розумних годинниках Apple виявили "китайські захворювання" Автор: lesya · Опубліковано: 21.08.2015 21:01 · Розділ: Суспільство

Буває, що тропічна лихоманка уражає мешканців інших широт, не властивих для неї, і точно так буває, що гаджети Applе «хворіють» китайськими «хворобами». Так, недавно власники довгожданих Watch Sport поскаржилися на суто «китайські» недоліки знаменитих апаратів. Приміром, всього через три місяці використання з годинників почала облазити фарба.

При чому ці скарги – не поодинокі. Їх можна знайти як на офіційному форумі Apple Watch, так і на форумах інших сайтів. Чимало скарг на новий електронний гаджет можна знайти на сайті Reddit.

Правда, фарба облазить не з усієї поверхні корпусу годинника, а лише з кругового фірмового напису, однак навіть цей факт, скаржаться користувачі, є досить неприємним. Багато хто з користувачів зізнався, що фарба майже повністю злізла з логотипу в цьому написі, однак у деяких користувачів облупилася й більшість букв. Ймовірно, обсяг поверхні, з якої злізла фарба, пов’язаний з інтенсивністю носіння.

«Хтось їсть яблука». «На свій Apple Watch зі зворотної сторони я зазираю нечасто. Але не так давно я виявив ось яку річ. Це нормально?», - пише один з користувачів, прикріплюючи до коментаря фотографію, на якій добре видно облізлий логотип Apple. «Таке враження, що хтось з’їв яблуко», - журиться далі користувач під ніком eternitydia.

Інший користувач, що пише з акаунта dougie70w, розповів, що користується годинником з п’ятого червня 2015 року. Тобто не пройшло і трьох місяців, а фарба злізла з більшості букв у написі.

Правда, дефект трапляється не на всіх пристроях Apple Watch. Є він тільки в моделях Watch Sport з алюмінієвим корпусом. При чому неякісною виявилася лише сіра фарба. У Росії за такий годинник в найдешевшому варіанті доведеться заплатити двадцять чотири тисячі рублів. У лінійці Watch зі сталевим корпусом напис викарбувано. Лінійка Watch Edition теж використовує гравірування.

Правда, декому з власників дорогого пристрою компанія навіть запропонувала замінити екземпляр. Однак публічно наявності проблеми її представники так і не визнали.

До речі, це вже не вперше власники гаджетів Apple виявляють дефекти в пристроях компанії. І попри те, що коштує продукція марки вище середньої ринкової ціни, далеко не всі пристрої доведені до ідеалу. Раніше, приміром, користувачі ноутбуків MacBook Pro скаржилися на те, що в пристроях відшаровується покриття антивідблиску. Споживачі навіть написали відкритий лист, попрохавши у виробника безкоштовного ремонту. Зараз під проханням підписалося чотири тисячі триста осіб. Однак Apple ігнорує скарги, принаймні, поки що.

Джерело: https://www.google.com/search?q=%D1%82%D0%B0%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D1%96%D0%B9+%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.