Восьмигодинний робочий день призводить до інсульту Автор: lesya · Опубліковано: 21.08.2015 14:52 · Розділ: Події у світі

Якщо вам не пощастило народитися в сім’ї олігарха, і королівський титул ви не носите, значить, працювати вам просто необхідно – треба ж звідкись брати засоби для існування… І неважливо, чи займаєтеся ви бізнесом, чи працюєте на чужого «дядечка», ви просто зобов’язані стежити за тим, скільки часу виділяєте на роботу. Звісно, якщо хочете залишитися здоровим та не бажаєте передчасно переставитися: британські вчені з’ясували, що у людей, які працюють більше восьми годин щодня, підвищується ризик інсульту.

При цьому небезпечною є кожна зайва година – за підрахунками учених, ті, хто працює всього на годину довше традиційного робочого дня – по вісім годин на день – піддаються ризику виникнення інсульту на тридцять три відсотки більше. Тому якщо ви зараз перебуваєте в пошуку роботи і вас цікавлять вакансии без опыта работы на олкс, стежте за тим, щоб роботодавець не змушував вас працювати понаднормово.

Фото з сайту http://vistanews.ru/science/20072-uchenye-rabota-bolee-8-chasov-v-den-privodit-k-insultu.html
Фото з сайту http://vistanews.ru/science/20072-uchenye-rabota-bolee-8-chasov-v-den-privodit-k-insultu.html


Відповідне дослідження проводилося вченими з Лондона. В якості піддослідних було відібрано п’ятсот тисяч мешканців США, Австралії та країн Європи, що працюють на роботі.

Протягом кількох років вчені проводили медичні обстеження піддослідних. І ось що вони виявили.

Люди, що працюють по вісім годин на день, потрапляють в зону підвищеного ризику виникнення інсульту. При чому цей ризик є істотно високим – на тридцять три відсотки вищим, ніж у людей, що віддають роботі щодня менше часу.

Пояснюють вчені це дуже просто і логічно. В людей, що працюють вісім годин на день та п’ять днів на тиждень не залишається часу на відпочинок. Вони постійно перевтомлюються, часу на те, щоб подбати про своє здоров’я, не залишається, тому ризик заробити хвороби серця істотно підвищується.

Щоб уникнути цього ризику, варто зняти з серцево-судинної системи всі можливі навантаження. Наприклад, фахівці радять відмовитися від газованих напоїв, які теж несуть серйозну загрозу роботі одного з найважливіших органів нашого організму.

Так, раніше група вчених, цього разу з Каліфорнії, США, провели дослідження здоров’я групи добровольців, які протягом двох тижнів щодня вживали по 500 мл солодкої газованої води. Після двох тижнів експерти відзначили у піддослідних появу симптомів гіпертонії, а також суттєве підвищення схильності до розвитку серцево-судинних захворювань. Після відмови від газованих напоїв симптоми зникали.


Інші новини розділу