У Німеччині розшукують злодіїв, що вкрали 1200 кришечок від пива Автор: lesya · Опубліковано: 19.08.2015 20:36 · Розділ: Кримінал

Зараз поліція Німеччини розшукує банду «небезпечних» злочинців, що займаються викраденням… пивних кришечок. Так, кількома днями раніше в один з місцевих магазинів, що займався продажем алкогольної продукції, проникли злодії, які відкоркували тисячу двісті пляшок з пивом, прихопивши кришечки з собою.

Стався інцидент в ніч на понеділок, сімнадцятого серпня. А напад було вчинено на один з магазинів, розташованих в місті Мюльхайм-ан-дер-Рур. Грабіжників, як кажуть правоохоронці, цікавили тільки пляшки з пивом марки Koenig Pilsner, і навіть не сам напій, а кришечки від нього – пиво залишилося недоторканим.

А оскільки злодії не випили нітрохи пива, поліція припустила, що зловмисниками керувало бажання перемогти у розіграші призів, організованому компанією в якості реклами продукції марки. Чим більше кришечок, тим більше балів, а отже, і шансів на перемогу.

На підтвердження цієї версії служить і той факт, що на місці злочину правоохоронці виявили чимало кришечок із написом: «Удачі, спробуйте ще раз».

За словами слідчих, одній людині не під силу було б відкоркувати таку кількість пляшок за такий короткий термін. Тому, скоріше за все, діяла банда з кількох чоловік. Однак на даний час підозрюваних у правоохоронних органів немає.

Відзначимо, що пиво Koenig Pilsner - доволі давня і популярна марка, що користується визнанням в цілому світі. Випускається воно з 1858 року, і на даний час марка належить пивоварної групі Bitburger.

За словами представника компанії, це досить дивно, що хтось зважився «на таке» заради кришок від пляшок з-під пива. Ще Марк Бейрон, каже, що відстежити, де були продані чи ким вкрадені кришки, практично неможливо. Але компанія стежитиме за тими, хто надішле підозріло велику кількість кришечок.

До речі, така, здавалося б, невинна крадіжка може стати смертельною. Наприкінці червня цього року в штаті Техас поліція розстріляла чоловіка, якого підозрювали в крадіжці пива.

Втім, не пиво стало причиною розстрілу, а той факт, що під час затримання підозрюваний вихопив пістолет і хотів вистрелити в поліцейських. Однак ті виявилися спритнішими, і відкрили вогонь по зловмиснику, застреливши його на смерть. Згодом виявилося, що в чоловіка був пневматичний пістолет, а чому саме він хотів відкрити вогонь по поліції, не уточнюється.


Інші новини розділу